تصویر بنر
اجتماعی

اقدامات در تهران در راستای ارتقا رفاه، آسایش و خدمتگزاری بی‌منت به مردم پیگیری شده استاستاندار تهران گفت: اقدامات در تهران در راستای ارتقا رفاه، آسایش و خدمتگزاری بی‌منت به مردم پیگیری شده است.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از ایسنا، در جلسه تقدیر از برگزیدگان بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان تهران ضمن تقدیر از ۶۲ دستگاه استان تهران گفت: دستگاه‌های استان تهران اقدامات اثربخشی را در استان انجام دادند و سازمان برنامه‌ریزی نیز ۱۰ ماه کار ارزیابی و سنجش عملکرد در محورهای عمومی و اختصاصی را در کار قرار داد که ۱۲ دستگاه به عنوان دستگاه برتر تقدیر می شوند.

وی ادامه داد: به نظر من همه دستگاه‌های استان تهران حائز رتبه برتر هستند چنانچه رتبه اول سرمایه‌گذاری خارجی را کسب کردیم، در حوزه کشاورزی نیز به میانگین کشت در کشور زیر ۱۰ تن در هر هکتار و در استان تهران ۳۰ تن در هر هکتار است. سال گذشته ۱۰ درصد افزایش برق مصرفی در حوزه صنعت داشتیم، ۷.۵ درصد رشد اجتماعی ، ۱۶۸ درصد جواز تاسیس همچنین شهرک شهید سلیمانی در شهریار و شهرک ۷۶۰ هکتاری در ملارد افتتاح شد و ۱۶۵ لیتر بر ثانیه آب از سد ماملو برای شهرک صنعتی عباس آباد اختصاص داده شد و در حوزه مسکن نیز پروژه‌های مسکن مهر و طرح اقدام ملی تسریع شدند.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ۳ هزار مدرسه و در شهر تهران ۴ هزار مدرسه نوسازی و بازسازی شدند و مجموعه اقدامات ارزشمندی در استان تهران انجام شده است. دستگاه‌های برتر نیز اقدامات موثر انجام دادند، در حوزه مالیات ۵۵ درصد درآمدهای مالیاتی کشور در استان تهران وصول می‌شود، ۲۵ درصد صنایع کشور در استان تهران قرار دارد که تامین آب و برق آنها ضروری است؛ در حوزه ثبت احوال برای ۱۵ میلیون جمعیت باید کارت هوشمند صادر شود، در حوزه اشتغال سه فصل متوالی در استان تهران را شاهد بودیم، در حوزه بوی مسیر فرودگاه امام ۵۵ درصد با اقدامات موثر کاهش یافته و در طرح کاداستر ثبت اسناد اقدامات خوبی را انجام داده است.

استاندار تهران تاکید کرد: استانداری تهران در ارزیابی عملکرد جزو سه استان برتر بوده و فرمانداران ۱۶ گانه استان نمونه هستند که در ارزیابی انجام شده فرماندار ری برای دومین سال پیاپی رتبه اول، فرماندار ملارد رتبه دوم، فرماندار پردیس رتبه سوم و فرماندار شهریار رتبه چهارم را کسب کردند که مجموعه این اقدامات و تلاش ها برای ارتقا بخشیدن به رفاه و آسایش مردم و خدمتگزاری بی‌منت به مردم می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از ایسنا در این جلسه که با حضور غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران، پهبد پورشبانان مشاور استاندار تهران و سایر مدیران از ۱۲ دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی برگزار شد دستگاه های برتر بر اساس ارزیابی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی عبارتند از استان تهران، شرکت توزیع برق تهران بزرگ؛ برگزیدگان در حوزه گروه زیربنایی شامل: شرکت توزیع برق و ثبت احوال استان تهران.

در حوزه تولیدی و خدماتی نیز امور مالیاتی شهر و استان تهران، در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی اداره تعاون استان تهران، در حوزه آموزش پژوهش و فرهنگی، کانون فکری و استان تهران؛ در شاخص های عمومی برق منطقه ای تهران و شرکت آب منطقه‌ای؛ در محورهای تخصصی در حوزه مدیریت و مبارزه با کرونا دانشگاه ، طرح کاداستر ثبت اسناد و املاک استان تهران موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی شدند همچنین در این جلسه از فرمانداران برتر استان تهران شامل فرماندار ری، ملارد، پردیس و شهریار تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا