استان ها

البرز میزبان رقابت‌های بدمینتون انتخابی تیم ملی دختران شدبه گزارش خبرگزاری مهر، میثم پورکریمان اظهار کرد: مسابقات بدمینتون انتخابی تیم ملی رده سنی زیر ۱۷ سال دختران از ۲۶ خرداد ماه جاری به مدت ۲ روز در خانه بدمینتون این استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: مسابقات انتخابی تیم ملی رده سنی زیر ۱۷ سال برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی آسیای میانه برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت بدمینتون استان البرز با بیان اینکه در این مسابقات ۲۷ نفر از سراسر کشور حضور خواهند داشت، اظهار کرد: از استان البرز چهار نفر از دختران زیر ۱۷ سال شامل «هلنا نریمانی»، «رامینا زارعی»، «باران رهبری نیا» و «کیمیا میرزایی» از سوی فدراسیون بدمینتون برای شرکت در این مسابقات دعوت شده اند.

وی گفت: همچنین برای شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی ۲ نفر از پسران البرزی زیر ۱۷ سال شامل «آراد سعیدی» و «آیدین لطیفی پور» به این رقابت‌ها که ۲۶ و ۲۷ خرداد ماه در اصفهان برگزار خواهد شد، دعوت شده اند.

پورکریمان در ادامه با اشاره به وضعیت مناسب بدمینتون استان البرز در رده قهرمانی که با حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان محقق شده، افزود: در مسابقات انتخابی زیر ۱۵ سال نیز از البرز سه نفر شرکت کردند که یک نفر از آنها به عضویت تیم ملی درآمد.

وی اظهار کرد: تمرینات و مسابقات ورزشکاران رشته بدمینتون در تمام شهرستان‌های استان فعال است و تمام شهرستان‌ها دارای زمین تمرینی هستند به خصوص در شهرستان کرج که دارای چهار زمین بدمینتون فعال است.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا