ایران وب سازان
ارومیه

امید بخشی به مردم رسالت مهم رسانه هاست

مدیرکل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: امید بخشی به مردم رسالت رسانه هاست.
به گزارش همسونیوز مازیار ناظمی در گردهمایی مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان شمالغرب کشور که در سالن جلسات فرهنگسرای جوان ارومیه برگزار شد بابیان اینکه باید نقاط قوت و نثبت موجود را نشان داد و تقویت نمود افزود: امید بخشی و ایجاد شور و نشاط از رسالتهای مهم رسانه هاست.
مدیرکل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه جنگ اقتصادی با جنگ روانی عجین است افزود:  امروزه میدان داری از عرصه رسانه های رسمی به رسانه های مجازی تغییر کرده است.
وی باتاکید براینکه رسانه باید نقد منصفانه و اخبار صحیح منتشر کنند اضافه کرد: نباید اجازه داد نبض اطلاع رسانی کشور به دست ناشران اخبار سیاه بیافتد زیرا با توجه به تحریم های اقتصادی حاکم بر کشور، وظیفه داریم از تبدیل آن به جنگ روانی در لایه های مختلف جامعه جلوگیری کنیم.
‌ناظمی بااشاره به اینکه توجه به  ‌موضوع جوانان از موضوعات مهم کشور است تصریح کرد: ایجاد امید در بین مردم و جوانان نیاز روز است و نباید با اخبار ناامید کننده چهره آینده کشور را ناگوار ترسیم کرد.
وی با تاکید براینکه مشکلات اقتصادی در کشور را نمی توان کتمان کرد و تحریم های ناعادلانه کشور را دچار مشکل کرده گفت: در طول ٤٠ سال انقلاب  ‌در رشته های مختلف ورزشی موفقیتهای خوبی کسب کرده ایم که از این بین ١٧ برابر شدن  مدال آوری بانوان در بازیهای آسیایی و ٨٥٠ برابری مدال آوری در سطوح بین المللی را یکی از نقاط قوت حوزه ورزش بانوان می توان برشمرد.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا