;
تصویر بنر
تهران

انتصاب استاندار جدید تهران فرصتی برای توسعه دشت ورامین استبه گزارش خبرگزاری همسونیوز عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص انتصاب استاندار جدید اظهار داشت: انتصاب استاندار جدید تهران و تعلق ایشان به دیار پانزده خرداد، فرصت مغتنمی در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان‌های ورامین، و می‌باشد.

نوش آبادی بیان داشت: انتصاب استاندار جدید تهران و تعلق ایشان به دیار پانزده خرداد، فرصت مغتنمی در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا می‌باشد و این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا افزود: با استفاده از ظرفیت‌های بومی منطقه، ان شاالله شاهد رشد و شکوفایی بیشتر در دیار پانزده خرداد خواهیم بود.

بر اساس این گزارش دولت در جلسه ۱۸ مهرماه خود پس از بررسی سوابق و برنامه‌های ، وی را به عنوان استاندار تهران تعیین کرد و امروز چهارشنبه ۲۱ مهرماه مراسم تودیع و معارفه استاندار تهران با حضور وزیر کشور برگزار شد.

گفتنی است که منصوری استاندار جدید تهران متولد خرداد ۱۳۶۳ در شهرستان ورامین و دارای مدرک کارشناسی مکانیک (گرایش ساخت و تولید) از دانشگاه رجایی تهران و مدیریتی آموزشی از دانشگاه تهران است وی پیش از این عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر ، معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره بنیاد علوی و مدیرعامل و عضو مؤسس و هیأت مدیره بنیاد کرامت آستان رضوی بوده است.

لازم به ذکر است که در سابقه کاری استاندار جوان تهران، مشاور نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ورامین، مشاور استاندار تهران، معاون حوزه وزارتی وزارت و مدیر دفتر همکاری‌های وزارت آموزش و پرورش و حوزه‌های علمی و دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور به ثبت رسیده است.منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهار =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا