استان ها

بارش برف و باران بر آسمان کردستان از دوشنبه

بارش برف و باران بر آسمان کردستان از دوشنبهعلی پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اعلام اینکه پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد طی امروز و فردا آسمان استان نیمه ابری بوده و وضعیت جوی آرام است، اظهار کرد: این بارش‌ها از روز دوشنبه و سه‌شنبه در بخش‌های از شمال و غرب استان خواهد بود.

وی افزود: این بارش‌ها در شهرستان‌های بانه، سقز، دیواندره، بیجار، مریوان و سروآباد و بارش در این نقاط به صورت باران و برف پراکنده روی می‌دهد.

معاون توسعه پیش بینی هواشناسی کردستان اذعان کرد: در گردنه‌ها و ارتفاعات این نواحی بارش برف روی خواهد داد که البته میزان بارش‌ها قابل ملاحظه نیست، ضمن اینکه در روز چهارشنبه وضعیت جوی استان هم پایدار خواهد بود.

پناهی ادامه داد: در صبح روز یکشنبه به علت وزش آرام باد و سکون هوا شاهد افزایش غلظت آلاینده‌ها در لایه‌های نزدیک به سطح زمین خواهیم بود که این وضعیت در شهرستان‌های بزرگ استان منجر به کاهش نسبی کیفیت هوا و شکل گیری غبار بخصوص در ساعات اولیه روز می‌شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: صبح روز یکشنبه هم به طور موقت دما سه تا پنج درجه افزایش می‌یابد و از برودت هوا کاسته می‌شود.

پناهی یادآور شد: از صبح دوشنبه هم با کاهش محسوس دما مجدداً شرایط یخبندان بر کل استان حاکم خواهد شد که این شرایط بخبندان تا صبح روز شنبه هفته آینده تداوم خواهد داشت.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا