ایران وب سازان
ورزشی

بازیکنانم ازنظر فکری وبدنی آماده هستند/انتقاد از تاخیر درشروع لیگ


به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم صادقی عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم سایپا برابر ماشین سازی در تبریز گفت: بازی دشواری در پیش داریم ولی کاملا برای این بازی آماده هستیم و بازیکنان جوان من باتجربه شده اند.

وی در خصوص تیم ماشین سازی تبریز نیز گفت: این تیم بازیکنان جوانی دارد و یک تیم خوب و جنگنده است. به تیم خودمان امیدوار هستیم و سعی می‌کنیم بازی را تحت اختیار خودمان بگیریم.

صادقی با تاکید بر اینکه تیمش به دنبال یک نتیجه خوب در تبریز است، افزود: بازی سختی را پیش رو داریم و برای این بازی از هر نظر آماده هستیم. انتظارم از بازیکنان این است که در این بازی خودشان را به بهترین شکل نشان دهند.

وی گفت: ما سه روز پیش در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل شاهین بازی کردیم و در این مدت هم فقط توانستیم ریکاوری داشته باشیم. در بازی قبل هم نمایش خوبی داشتیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی را روی دروازه  حرف خلق کنیم که البته از هیچ‌کدام از آنها استفاده نکردیم.

صادقی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش توانسته از تعطیلات لیگ برای بهبود نتایجش استفاده کند، گفت: ما سه روز قبل بازی کردیم اما ماشین سازی نسبت به ما استراحت بیشتری داشته است.

وی گفت: در این مدت زمان کوتاه سعی کردیم ریکاوری انجام دهیم. در بازی قبل موقعیت‌های خوبی داشتیم که تبدیل به گل نشد. فکر می‌کنم در اینجا هم فوتبال خوبی انجام دهیم.

سرمربی سایپا در خصوص مصدومان و محرومان تیمش نیز برای بازی فردا گفت: هیچ بازیکن غایبی در ترکیب تیمم ندارم و همه آماده هستند.

صادقی سپس در خصوص فرازونشیب‌های تیم سایپا گفت: در دوران آماده‌سازی براساس زمانی که سازمان لیگ برای شروع لیگ اعلام کرده بود استارت زدیم ولی لیگ دیر آغاز شد و این برای ما مشکل ساز شد. تیم‌هایی که دیر استارت زده بودند سود بردند و تیم‌هایی مثل ما که به موقع شروع کرده بودیم، ضرر کردیم.

وی با بیان اینکه ما تیم جوانی هستیم، ابراز داشت: امیدوار هستیم روند رو به رشد خودمان را شروع کنیم.

دیدار تیم‌های ماشین سازی و سایپا از سری مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر ساعت ۱۵:۳۰ فردا پنج‌شنبه ۷ آذر در استادیوم بنیان دیزل برگزار می‌شود.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا