استان ها

برنامه‌ریزی برای ارتقاء کمی و کیفی ارائه درس آموزش دفاعیبه گزارش خبرنگار مهر، علی‌رضا رحیمی شامگاه سه شنبه در جلسه هم‌اندیشی و تجلیل از دبیران جهادی آمادگی دفاعی مدارس استان قم، با اشاره به نگاه والای مقام معظم رهبری به آموزش و پرورش در نظام مدیریتی کشور، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش در پیشرفت همه جانبه کشور نقش مهمی دارد که در بین سپاه در نهادینه کردن این نگاه والای رهبری معظم انقلاب در خصوص همکاری و همراهی با آموزش و پرورش، عملکرد درخشانی داشته است.

رحیمی با اشاره به آثار نامطلوب شیوع بیماری کرونا در نظام آموزشی کشور، ادامه داد: با همه رویکردهایی که دولت‌ها داشته‌اند، نسل دانش‌آموزی قبل و بعد از این بیماری تفاوت‌های زیادی کرده‌اند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قم با تأکید بر اهتمام لازم در استفاده از اساتید مجرب و متخصص در تدریس آمادگی دفاعی یادآور شد: گروه آموزشی آمادگی دفاعی در سال تحصیلی سال ۱۴۰۲-۱۴۰۳ استان قم فعال‌تر خواهد شد تا خروجی و تأثیرگذاری این درس بهتر از گذشته شود.

رحیمی عنوان کرد: مدرسان آموزش دفاعی، دو مبحث ارجاع به کتب و منابع معتبر و استفاده از کارشناسان و متخصصان را در ارائه این درس مهم مورد توجه قرار دهند.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا