ورزشی

برنامه چهار دیدار روز پنجشنبه/ دست و پا زدن آخر برانکو در عمان!

برنامه چهار دیدار روز پنجشنبه/ دست و پا زدن آخر برانکو در عمان!



به گزارش خبرنگار مهر، در شرایطی که تکلیف برخی تیم ها در مرحله گروهی مشخص و حریفان آنها هم در یک هشتم نهایی مشخص شده است، چند تیم در انتظار تعیین تکلیف نهایی خود برای حضور در مرحله بعد هستند.

در ادامه رقابت های جام ملت های آسیا امروز پنجشنبه چهار دیدار دیگر برگزار خواهد شد تا تکلیف تیم های صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شود.

در گروه E تیم ملی فوتبال کره جنوبی به مصاف مالزی خواهد رفت و اردن برابر بحرین صف آرایی خواهد کرد تا تکلیف تیم های صعودکننده و جایگاه آنها مشخص شود.

در گروه F عمان که با برانکو نتوانسته انتظارات علاقمندان فوتبال این کشور را برآورده کند به مصاف قرقیزستان خواهد رفت. عربستان هم که صعودش به مرحله بعدی قطعی شده است به مصاف تایلند می رود.

نتایج مسابقات برگزار شده و دیدارهای باقی مانده هجدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا به شرح زیر است:

جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲
گروه A: قطر ۳ – لبنان صفر

شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲
گروه B: استرالیا ۲ – هند صفر
گروه A: چین صفر – تاجیکستان صفر
گروه B: ازبکستان صفر – سوریه صفر

یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲
گروه D: ژاپن ۴ – ویتنام ۲
گروه C: امارات ۳ – هنگ‌کنگ یک
گروه C: ایران ۴ – فلسطین یک

دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
گروه E: کره جنوبی ۳ – بحرین یک
گروه D: اندونزی یک – عراق ۳
گروه E: مالزی صفر – اردن ۴

سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲
گروه F: تایلند ۲ – قرقیزستان صفر
گروه F: عربستان ۲ – عمان یک

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲
گروه A: لبنان صفر – چین صفر
گروه A: تاجیکستان صفر – قطر یک

پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲
گروه B: سوریه صفر – استرالیا یک
گروه B: هند صفر – ازبکستان ۳
گروه C: فلسطین یک – امارات یک

جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲
گروه D: عراق ۲ – ژاپن یک
گروه D: ویتنام صفر – اندونزی یک
گروه C: هنگ‌کنگ صفر – ایران یک

شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲
گروه E: اردن ۲ – کره جنوبی ۲
گروه E: بحرین یک – مالزی صفر

یکشنبه اول بهمن ۱۴۰۲
گروه F: عمان صفر – تایلند صفر
گروه F: قرقیزستان صفر – عربستان ۲

دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲
گروه A: تاجیکستان ۲ – لبنان یک
گروه A: قطر یک – چین صفر

سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲
گروه B: سوریه یک – هند صفر
گروه B: استرالیا یک – ازبکستان یک
گروه C: هنگ‌کنگ صفر – فلسطین ۳
گروه C: ایران ۲ – امارات یک

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲
گروه D: ژاپن ۳ – اندونزی یک
گروه D: عراق ۳ – ویتنام ۲

پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲
گروه E: کره جنوبی – مالزی، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب
گروه E: اردن – بحرین، ساعت ۱۵ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
گروه F: قرقیزستان – عمان، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: عربستان – تایلند، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

یک‌هشتم نهایی

یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲
بازی شماره ۳۷: صدرنشین گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های C، A یا D، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد
بازی شماره ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه C، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی

دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲
بازی شماره ۳۹: صدرنشین گروه D – تیم سوم یکی از گروه‌های E، B یا F، ساعت ۱۵ در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه
بازی شماره ۴۰: صدرنشین گروه A – تیم سوم یکی از گروه‌های D، C یا E، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه البیت

سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
بازی شماره ۴۱: تیم دوم گروه B – تیم دوم گروه F، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب
بازی شماره ۴۲: صدرنشین گروه F – تیم دوم گروه E، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن سیتی

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۳: صدرنشین گروه E – تیم دوم گروه D، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
دیدار شماره ۴۴: صدرنشین گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های B، A یا F، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه

یک‌چهارم نهایی

جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۵: بازی شماره ۳۸ – بازی شماره ۳۹، ساعت ۱۵ در ورزشگاه احمد بن علی
دیدار شماره ۴۶: بازی شماره ۳۷ – بازی شماره ۴۲، ساعت ۱۹ در ورزشگاه الجنوب

شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۷: بازی شماره ۴۴ – بازی شماره ۴۳، ساعت ۱۵ در ورزشگاه اجوکیشن سیتی
دیدار شماره ۴۸: بازی شماره ۴۰ – بازی شماره ۴۱، ساعت ۱۹ در ورزشگاه البیت

نیمه‌نهایی

سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۹: بازی شماره ۴۵ – بازی شماره ۴۶، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی

چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۵۰: بازی شماره ۴۷ – بازی شماره ۴۸، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الثمامه

فینال ۲۱ بهمن ۱۴۰۲
برنده دیدارهای ۴۹ و ۵۰، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه لوسیل

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبار



منبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا