استان ها

برپایی اردوی «راویان پیشرفت» ویژه اصحاب رسانهبه گزارش خبرنگار مهر، مرتضی کارآموزیان ظهر سه شنبه در دیدار با هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه استان قزوین اظهار کرد: تحولات زیادی در سالهای اخیر در جمهوری اسلامی فضای رسانه‌ای کشور را تحت شعاع خود قرار داده است.

وی افزود: سامانه و اطلس جامع رسانه‌های کشور بر اساس ۲۰۰ شاخص تکمیل شده و تلاش می‌کنیم با استفاده از این شاخص به بزرگترین تشکل رسانه‌ای جریان ساز کشور تبدیل شویم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین بیان کرد: مقام معظم رهبری بارها در سالهای اخیر رسالت جهاد تبیین و تزریق امید به جامعه را بر عهده رسانه‌ها گذاشته‌اند و این رسانه‌ها هستند که نباید اجازه پمپاژ ناامیدی در جامعه را بدهند.

وی از تغییر در رویه جشنواره ابوذر خبر داد و عنوان کرد: مفهوم سازی، کشف مسئله و در پایان حل مسئله از رویکردهای جشنواره ابوذر از سال جدید است.

کارآموزیان از اجرای طرح «راویان پیشرفت» خبر داد و تاکید کرد: اردوی «راویان پیشرفت» با هدف نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی و تزریق امید به جامعه و در نهایت جهاد تبیین انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های پیش روی ما در سازمان بسیج رسانه اجرای طرح دیده بان رسانه با هدف مرجعیت رسانه‌های کشور است و امیدواریم با میدان داری رسانه‌ها در حل مشکلات مردم بتوانیم این مرجعیت را بازگردانیم.

این مسئول در پایان با بیان اینکه رسانه‌ها باید به دنبال گره گشایی از مشکلات مردم باشند، عنوان کرد: برپایی جام رسانه امید از اهدافی است که تلاش می‌کنیم در کشور انجام شود.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا