اجتماعی

برپایی ۳۰۰ پایگاه کمیته امداد در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

برپایی ۳۰۰ پایگاه کمیته امداد در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمنبه گزارش خبرگزاری مهر، سیدابوالفضل پرپنچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران ضمن دعوت از مردم نوع دوست و نیکوکار تهران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مهم‌ترین پاسخ به یاوه‌گویی‌های استکبار جهانی، حضور مردم در صحنه است.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف کمیته امداد استان تهران بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود برای رسیدگی به امور نیازمندان است، اظهار کرد: در همین راستا بالغ بر ۳۰۰ پایگاه کمیته امداد استان تهران برای دریافت کمک‌های مردمی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر استان مستقر خواهد شد.

پرپنچی، افزود: از این تعداد بالغ بر ۲۰۰ پایگاه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران از میدان فردوسی تا میدان آزادی و همچنین خیابان‌های منتهی به مسیر اصلی راهپیمایی مستقر خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، عنوان کرد: کمک‌های مردمی در قالب صدقه به نیت امام زمان (عج)، پوشاک نیازمندان و جشن نیکوکاری جمع‌آوری خواهد شد.

وی با بیان اینکه پایگاه ستادی این نهاد در چهار راه ولیعصر (عج) مستقر خواهد شد؛ بیان کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی، ثبت نام از خیّران در طرح اکرام ایتام و محسنین، مشاوره شغلی، حقوقی و روان شناسی از برنامه‌های این نهاد است.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا