سیاسی

بسیج در همه ابعاد رو به رشد است

بسیج در همه ابعاد رو به رشد استبه گزارش خبرگزاری مهر، سرلشگر محمد باقری رییس کل ستاد نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از یگان‌های زرهی و پیاده سپاه استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به حمدالله نسبت به بازدیدهای گذشته پیشرفت‌های قابل توجهی دارند و در اوج آمادگی هستند.

وی با اشاره به اینکه نُرم آمادگی یگان‌های زرهی، عدد مشخصی‌ست، تصریح کرد: به حمدلله آمادگی تیپ زرهی ۳۸ ذوالفقار از نُرم مشخص شده بالاتر است و تمام تجهیزات آن آماده به کار است و بهینه‌سازی‌هایی هم روی تجهیزات صورت گرفته که برای نبردهای امروز و آینده کاملاً آماده است.

رییس کل ستاد نیروهای مسلح ادامه داد: همچنین لشکر ۴۱ ثارالله لشکر مردم‌پایه سپاه استانی‌ست در اوج امادگی است و به حمدلله نیروها و سربازان و بسیجیان عزیز که در میدان هستند همگی قبراق و آماده بودند و خدا را از این بابت شکر می‌کنیم.

سرلشگر باقری اضافه کرد: نیروی زمینی سپاه که ماموریت‌های اساسی در حفظ مرزهای کشور و امنیت دو منطقه بسیار مهم جنوب شرق و شمال غرب کشور را بر عهده دارد با یگان‌های سازمانی خود و نیروهای مردم‌پایه سپاه به خوبی به ماموریت‌های خود ادامه می‌دهد و سربلند است و روز به روز امنیت این مناطق بهتر شده است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به بازدید امروز از واحدهای زرهی، پیاده، توپخانه و موشکی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: تمام این یگان‌ها آمادگی بسیار خوبی دارند.

رییس کل ستاد نیروهای مسلح با تبریک هفته بسیج به ملت ایران و بسیجیان ادامه داد: همه شاخص‌ها و ارزیابی میدانی نشان می‌دهد بسیجیان امروز ما از بسیجیان دوران دفاع نه تنها کم ندارند بلکه بالاتر هم هستند وهمه اقشار بسیج در ماموریت‌های رزمی و دفاعی و سایر ماموریت‌های فرهنگی سازندگی و غیره پا به کار هستند و بسیج از نظر کمی و کیفی رو به رشد است و این هفته بخشی از آمادگی بسیجیان برای مردم به نمایش گذاشته می‌شود.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا