تصویر بنر
اجتماعی

بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ بسته آموزشی آماده تحویل به دانش آموزان قمیایسنا/قم مدیر کل آموزش و پرورش استان قم از آماده سازی بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ بسته آموزشی با عنوان همکلاسی مهربان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از ایسنا حمیدرضا شیخ الاسلام در مراسم نمادین توزیع بسته های آموزشی که در سالن دبیرستان ماندگار امام صادق «علیه السلام» و با حضور حجه الاسلام احدی نماینده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام «رحمه الله علیه»، سرهنگ فرماندهی کانون و استان و جمعی از معاونین، رؤسای ادارات نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان برگزار شد با بیان اینکه امروز آرامش دادن به های محترم و دانش آموزان عزیز باید جزء اولویت کاری همگان قرار گیرد گفت: پویش ارزشمند همکلاسی مهربان یکی از طرح های مشترک آموزش و پرورش، ستاد اجرایی فرمان امام «رحمه الله علیه» و سازمان بسیج فرهنگیان است که اقدامی ویژه در راستای تشویق به و استمرار یادگیری در آستانه می باشد.

وی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با اقدامات دیگر از جمله کمک‌های مومنانه و با هدف رفع نگرانی اولیای محترم استان نسبت به تهیه نرم افزارهای آموزشی نیز در آموزش الکترونیکی اقدام نمائیم.

شیخ الاسلام با بیان اینکه نزدیک به ۱۳ هزار و پانصد دانش آموز بی بضاعت در استان توسط اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش قم شناسایی شده و   فردی آنان در دسترس است گفت: ما همواره برای حل مسائل دانش آموزان دغدغه داشته ایم و برای به حد اقل رساندن آن به کمک دستگاه‌های دیگر استان نیازمندیم.

وی با تأکید بر اینکه سال گذشته ۵ هزار دانش آموز از داشتن تبلت و وسایل نرم افزاری هوشمند آموزشی بی بهره بوده‌اند گفت: از این تعداد ۳ هزار نفر با همکاری کمیته امداد حضرت امام «رحمه الله علیه» و آموزش و پرورش از فرصت ذکر شده بهره منده گردیدند ولیکن برای تحصیل دانش آموزان باقی مانده باید اقدامات موثری انجام گیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان قم در پایان گفت: از مسئول پشت میز نشین نباید انتظار اجرای سند تحول بنیادین را داشت که البته با افتخار باید اعلام نمایم همکاران ما در استان قم از روحیه جهادی در راستای کمک بدون منت به خلق و تحقق سند تحول بنیادین بهره مند می باشند.

وی یادآور می شود بر اساس اعلام  رضا شهسواری رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان کلیه بسته‌های آموزشی تا قبل از شروع سال تحصیلی به دانش آموزان عزیز نیازمند استان تحویل خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا