;
تصویر بنر
استان ها

تحریم ها مانعی برای حرکت دولت نخواهد بود/رئیس جمهور الگوی مدیرانبه گزارش خبرگزاری حجت الاسلام احمد صالحی چهار شنبه شب در جلسه شورای اداری شهرستان تاکید کرد: ثابت کرده اهل برنامه هست و مدیران مجموعه نیز باید تحول در نگاه رئیس جمهور را ببینند و خود را با رئیس جمهور هماهنگ و او را به عنوان نقشه راه برای مردم نشان دهند و دلسوزی خود را برای مردم اثبات کنند.

وی ادامه داد: انتظار همه مردم از مدیران کشور این است که مخلصانه خدمت کنند و خود را مدیر انقلابی و ارزشی همراه با رئیس جمهور نشان دهند.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری تصریح کرد: خدمت کردن به مردم وظیفه است و تعجب باید زمانی باشد که یک مدیر حرف مردم را بشوند اما از کنار آن عبور کند.

حجت الاسلام صالحی تاکید کرد: مدیران باید تلاش کنند که رضایت همه مردم را جلب کنند و این کمترین انتظار مردم از دولت است.

وی یادآور شد: مردم نیز صبور باشند زیرا امروز تحریم‌ها وجود دارد اما مانعی برای پیشروی و حرکت دولت نخواهد بود و به زودی سند تحول نیز اماده می‌شود.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری تاکید کرد: همدلی مردم و مسئولین باعث امیدواری دولت است و با صبوری و مقاومت می‌توانیم پیروز شویم.

حجت الاسلام صالحی افزود: پروژه‌های مختلفی به طور نیمه تمام در استان وجود دارد و اولویت دولت نیز آغاز پروژه جدید نیست بلکه باید پروژه‌های نیمه تمام را به اتمام رساند.منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + بیست =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا