تصویر بنر
استان ها

تخریب ساحل گناوه توسط حفاظت محیط زیست متوقف شد


کامبیز عبداللهی در گفتگو با مهر اظهار داشت: در پی اعتراض فعالان زیست محیطی نسبت به اجرای پروژه تعریض و احداث خیابان در خور ساحلی «چورشلی» بندر گناوه و پس از اطلاع از جریان پیش آمده به همراه دوستداران چندین بار از محل یادشده بازدید انجام شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گناوه افزود: اقدامات لازم برای جلوگیری از اتفاق پیش آمده در کار قرار گرفت و با پیگیری‌های صورت گرفته از خاکبرداری که توسط لودر انجام می‌شد و ادامه دادن اجرای پروژه جلوگیری و پروژه متوقف شد.

وی با اشاره به اینکه بازدید میدانی از این محل با همراهی معاون عمرانی فرماندار و رئیس اداره شهرستان نیز در روز گذشته صورت گرفت اضافه کرد: با پیگیری‌ها و تماس با سرپرست شهرداری گناوه وی اعلام کرد منطقه مورد اعتراض مربوط به پروژه‌های شهرداری گناوه نیست.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گناوه با از همکاری و دغدغه مندی همه دوستداران محیط زیست افزود: فعالان و دوستداران محیط زیست همیشه یار و یاور این اداره هستند، و در این مورد نیز نگرانی وجود ندارد و مراحل قانونی از طریق دادستانی و فرمانداری صورت گرفته است.

تخریب ساحل گناوه توسط حفاظت محیط زیست متوقف شد

طی روزهای گذشته، اجرای پروژه تعریض و احداث خیابان در خور ساحلی «چورشلی» بندر گناوه باعث اعتراض دوستداران محیط زیست در این بندر شد و آنها خواستار ممانعت از اجرای این پروژه و محیط زیست این منطقه بکر و طبیعی در این منطقه شدند.

دوستداران محیط زیست بندر گناوه اجرای پروژه تعریض و احداث خیابان در این محل را باعث تخریب یک نقطه بکر و مستعد زیست محیطی در این بندر می‌دادند.

اعتراض و خواسته دوستداران محیط زیست که تصاویری و خبرهایی از آن در فضای مجازی انتشار یافت، با بررسی موضوع توسط دستگاه‌های نظارتی شهرستان گناوه باعث متوقف کردن پروژه شده است.

تخریب ساحل گناوه توسط حفاظت محیط زیست متوقف شد

منطقه خور «چور شلی» گناوه دارای پوشش گیاهی بکر و بسیار مفیدی است که چندین سال است با تلاش‌های گسترده فعالان زیست محیطی محل کشت حرا و سایر گونه‌های گیاهی متناسب با شرایط آب و هوایی گناوه در آن انجام شده است.منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − یک =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا