ایران وب سازان
شهریمنتخب سردبیر

تدوین الزامات و سیاستهای بودجه نویسی اثری بر لایحه بودجه ندارد


blank

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، محمد جواد حق شناس در مخالفت با کلیات یک فوریت طرح «سیاست های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹شهرداری تهران» گفت: سال ها است که سیاستهای اجرایی و الزامات برای بودجه سال ۹۹، وقت جدی از شورای شهر و کمیسیونها گرفته و این در حالی است که این امر کار بیهوده و عبثی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه در سال گذشته همچنین طرح فوق نیز بارها تکرار شده بود، تصریح کرد: با اینکه این طرح وقت و انرژی زیادی از کمیسیون ها گرفت اما تأثیری روی لایحه بودجه نگذاشته و بی اثر بوده است.

عضو شورای شهر با بیان اینکه یکبار برنامه ای به نام برنامه پنج ساله تدوین شده است که آن برنامه میتواند چراغ راه باشد افزود:بودجه یک برش از یک پنجم از برنامه پنج ساله است و ما اکنون در دومین سال آن هستیم و انتظار داریم شهرداری بر اساس احکامی که شورا ارائه کرده است، عمل کند.

حق شناس اظهار کرد: اینکه سالانه علاوه بر مصوبه ای که داشته ایم کار اضافه ای نیز تحمیل شود رویه ی درستی نیست. ما در کمیسیون با کلیات این روند مخالفت داشته چرا که این طرح موضوعیت ندارد و بطور کلی وظایف اضافی برای کمیسیونهای تخصصی صحیح نیست.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا