ایران وب سازان
اخبار ویژهتهراندین و اندیشه

تسلیت دفتر آیت الله العظمی مدرسی در پی ارتحال حجت الاسلام شجاعی

به گزارش همسو نیوز؛ دفتر آیت الله العظمی «سید محمد تقی مدرسی» از مراجع معظم تقلید کربلای معلی با صدور پیامی ارتحال حجت الاسلام و المسلمین «سید ابوالقاسم شجاعی» از خطبای با اخلاص تهران را تسلیت گفت.

در بخشی از این پیام آمده است: مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شجاعی خطیبی برجسته، مبلغی توانا بود که عمر با برکت خود را در خدمت به قرآن و سنت رسول خدا(ص) و اهل بیت(ع) در راستای ترویج مبانی دین مبین اسلام و هدایت جامعه سپری نمود.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تعالی:

يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجَاتٍ ۚ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِيرٌ) صدق الله العلی العظیم

ارتحال خطیب برجسته، مبلغ توانا، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید ابوالقاسم شجاعی را به جامعه روحانیت، بالخصوص جامعه مبلغین تهران و خانواده مکرم ایشان تسلیت عرض می نماییم.

مرحوم مغفور، عمر با برکت خود را در خدمت به قرآن کریم و سنت رسول خدا(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) و ترویج مبانی بر حق دین مبین اسلام و هدایت جامعه به سوی هدف های متعالی مکتب تشیع سپری نمودند.

از خداوند متعال مسالت می نماییم درجات معظم له را متعالی و با پیامبر عظیم الشان اسلام و ائمه معصومین علیه و علیهم افضل الصلاة و السلام در بهشت برین محشور گرداند.

قال النبی الاکرم(ص): من مات علی حب آل محمد مات شهیدا.

و قال الامام علی(ع): اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لا یسدها شی ء الی یوم القیامة.

دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت العظمی حاج سید محمد تقی مدرسی

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا