ایران وب سازان
گزارش

تشریح مشكلات مالی شوراها در نشست هم اندیشی با رئیس و نائب رئیس كمیسیون برنامه و بودجه مجلس

به گزارش همسو نیوز،مرتضی الویری رئیس و سید عبدالرزاق موسوی نائب رئیس و جمعی از اعضای شورای عالی استانها با رئیس و نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی پیرامون لایحه بودجه سال 98 و مباحث و مشکلات مالی شوراهای فرادست دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار مرتضی الویری رییس شورای عالی استانها شوراها را یک نهاد قانونی اعلام کرد که یک فصل از قانون اساسی به آن اختصاص یافته است و با تشریح مشکلات مالی شوراهای فرادست خواستار توجه ویژه مجلس به این نهاد مردمی شد.

وی درادامه سخنان خود به بیان برخی از وظایف شوراهای فرادست در قانون اساسی و قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران پرداخت .

در این دیدار تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نیز ضمن با اهمیت برشمردن جایگاه شوراها در توسعه کشور به همراهی با این نهاد قانونی در زمینه رفع مشکلات مالی قول مساعد دادند.

در ادامه این جلسه سید عبدالرزاق موسوی نایب رئیس شورای عالی استانها به بیان نکاتی پیرامون پتانسیل و توان بالقوه شوراها در زمینه توسعه پایدار پرداختند.

همچنین علیرضا ایزدی رئیس کمیسیون امور اقتصادی و برنامه و بودجه و حبیب اله عاملی مقدم نماینده کهگیلویه و بویر احمد از اعضای شورای عالی استانها دراین جلسه به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا