ورزشی

تصمیم «کافا» برای ما هم جای سئوال است/ حسرت تیم جوانان را می‌خورمبه گزارش خبرنگار مهر، میرشاد ماجدی در خصوص نرسیدن تیم فوتبال جوانان به مسابقات جام جهانی گفت: اگر در جام جهانی بازی می‌کردیم بهتر بود. الان هرشب بازی‌های جوانان جهان را رصد می‌کنم و ناراحت هستم. کره جنوبی فرانسه را شکست داد و جزو هشت تیم برتر است. حسرت می‌خوریم که ای کاش بهتر برنامه ریزی و فکر می‌کردیم. فدراسیون و دوستان زحمت خودشان را کشیدند.

وی افزود: از آن تیم امین حزباوی لژیونر و به تیم ملی بزرگسالان هم دعوت شد. از این ۲۳ بازیکن تیم جوانان حداقل ۱۵ بازیکن در تیم امید و بزرگسالان خواهند بود. فوتبالیست‌های ما از نظر شخصی و انفرادی بالاتر از بازیکنان کشورهای دیگر هستند و مشکل ما کار تیمی است.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص حضور تیم ملی بزرگسالان در تورنمنت کافا یادآور شد: این اولین دوره است که کافا در رده سنی بزرگسالان برگزار می‌شود. سال گذشته خودمان هم فکر نمی‌کردیم ایران و ازبکستان با تیم بزرگسالان بیایند. برای خودم جای سئوال است که کافا مسابقات فوتسال و رده سنی زیر ۱۴ سال را حذف می‌کند و رو به تیم‌های بزرگسالان آورده است. چرایی آن را باید از اعضایی که در کافا هستند، سئوال کنیم. حضور اینفانتینو رئیس فیفا را هم در کافا باید به فال نیک بگیریم چون وجهه آسیای مرکزی افزایش یافت.

ماجدی در خصوص حضور دستیار ایتالیایی در تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: درباره مسائل تیم بزرگسالان خبری ندارم و باید از آقای نبی بپرسید.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا