تعریض جاده اهواز – مسجدسلیمان به کجا رسید؟

تعریض جاده اهواز – مسجدسلیمان به کجا رسید؟رحمان بهرامی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: فاصله اهواز تا مسجدسلیمان حدود ۱۱۶ کیلومتر است که بخشی از این مسیر به طول ۲۶ کیلومتر از اهواز تا ملاثانی به صورت ۶خطه است.

وی افزود: محور ملاثانی – مسجدسلیمان نیز به طول ۹۰ کیلومتر است که از این میزان دو قطعه در دست چهارخطه شدن هستند.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: دو قطعه ۱۰ کیلومتری از سه راهی نفت سفید به سمت آبگنجی و سه راهی گاوسوار به سمت آبگاه در دستور کار است تا نسبت به تعریض آن اقدام شود.

بهرامی ادامه داد: اخیرا نیز محور ملاثانی حدفاصل پلیس راه تا شهر جدید رامین پس از برگزاری مناقصه وارد فاز اجرایی شده و کار تعریض محور توسط پیمانکار در حال انجام است.

وی افزود: برای قطعه آبگنجی به سمت دره خزینه نیز پیمانکار مشخص شده و در روزهای آینده عملیات اجرایی تعریض این قطعه آغاز خواهد شد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: خوشبختانه گشایش‌های اعتباری خوبی برای این محور حاصل شده و از محل مصوبات سفر رئیس جمهور ۱۰۰ میلیارد تومان به این محور اختصاص یافته است.

بهرامی با تاکید بر لزوم چهارخطه شدن این محور عنوان کرد: تامین اعتبار پروژه از محل طرح‌های ملی و نفت در دستور کار است. در صورت تامین اعتبار پروژه‌های فعال در این مسیر در موعد مقرر اجرایی و به زیر بار ترافیکی می‌روند.

انتهای پیام

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع ایسنا

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا