ایران وب سازان
ورزشی

تیم ملی شوک می‌خواهد/ویلموتس مربی خوبی است اما خوب مدیریت نمی‌شود


سید علی موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص افزایش شانس صعود تیم ملی ایران به مرحله بعدی مسابقات انتخابی جام جهانی بعد از تساوی بدون گل بحرین و عراق اظهار داشت: همه ایرانی‌ها از این افزایش شانس خوشحال شدند و امیدوارم فدراسیون و ویلموتس بتوانند از این شانس استفاده کنند.

مهاجم پیشین تیم ملی ایران گفت: متاسفانه در بازی مقابل عراق مغلوب تدابیر مربی این تیم و عملکرد بازیکنانش درون زمین شدیم. اگر قرار بود یک تیم از آن بازی برنده بیرون آید، باید منصفانه گفت عراقی‌ها نسبت به ما مستحق تر بودند.

وی تصریح کرد: این تیم ملی نیاز به شوک دارد تا از این وضعیت خارج شود. البته منظور من از شوک تغییر سرمربی نیست. بلکه باید به طرق دیگری بازیکنان را به خود آورد.

موسوی خاطرنشان ساخت: ویلموتس مربی خوبی است اما متاسفانه در ایران او را خوب مدیریت نمی‌کنند تا حاشیه‌ها باعث شود از کارایی‌اش کم شود. عدم مدیریت خوب باعث شده تا او پروازی باشد و برای تیم ملی وقت کافی نگذارد. یا این که در ترکیه توقف کند و بگوید اول پولم را بدهید تا به تهران بیایم. آن هم قبل از مهمترین بازی ما در مسابقات انتخابی مقابل اصلی ترین رقیب.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: اهمیت بازی با عراق برای همه مشخص بود و معلوم نشد چرا ویلموتس تنها دو سه روز قبل از این بازی به تهران آمد. شاید یک جلسه تمرین بیشتر می‌توانست مانع از به ثمر رسیدن گل دوم عراق در ثانیه‌های پایانی بازی باشد.

ملی پوش سابق کشورمان بیان داشت: دوندگی و جنگندگی بازیکنان تیم ملی نسبت به زمان کی‌روش کمتر شده است. «طارمی» و «سردار»ی که در تیم کی‌روش بازی می‌کردند کجا و «طارمی» و «سردار»ی که در تیم ویلموتس بازی می‌کنند کجا. مقایسه دوندگی آنها در زمان این دو مربی اصلا امکان پذیر نیست. شاید بازیکنان تیم ملی آنقدر که از کی‌روش حساب می‌بردند، از ویلموتس حساب نمی‌برند. 

موسوی تاکید کرد: کلا تیم ملی خیلی بی برنامه و بی نظم شده و نمود آن در بازیهای این تیم مشهود است. انگار این تیم صاحب ندارد. تیم ملی مثل بچه یتیمی است که هیچ کس آنطور که باید دلسوزانه به فکر آن نیست.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا