ایران وب سازان
ورزشی

جدال فولاد و کازرون در اصفهان/تاسیسات در اندیشه برد


به گزارش خبرنگار مهر، هفته پنجم از پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان گرامیداشت شهدای زن ورزشکار  روز جمعه هفته جاری با برگزاری سه دیدار پیگیری خواهد شد.  در این هفته تیم ارشیا شید طرقبه و شاندیز میزبان تیم تاسیسات دریایی تهران است. تیم تاسیسات با وجود شروع خوب در هفته های نخست لیگ، با یک باخت و یک تساوی از شرایط ایده آل خود دوره شده و امیدوار است بتواند با شکست حریف قعر نشین خود در مشهد شرایط اش را در جدول بهبود بخشد. 

در مهمترین دیدار هفته، تیم مدعی فولاد اصفهان میزبان تیم رده دومی شهید شاملی کازرون خواهد بود. برنده این دیدار به رده دوم رده دوم جدول را تصاحب خواهد کرد و از این نظر جدال این دو تیم برای کسب پیروزی دیدنی است. در آخرین دیدار هفته تیم کیش ایر میزبان دیگر تیم اصفهانی لیگ، ذوب آهن خواهد بود. پیش از این دیدار بین دو تیم اشتاد سازه مشهد و نفت و گاز گچساران در هفته پنجم زودتر برگزار شده بود که به سود تیم اشتاد سازه به پایان رسید.

برنامه بازیهای هفته پنجم لیگ برتر هندبال به این ترتیب است: 

جمعه هشتم آذرماه ساعت ۱۱: 
* ارشیا شید طرقبه و شاندیز – تاسیسات دریایی تهران
* فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – شهید شاملی کازرون
* کیش ایر – ذوب آهن اصفهان

در جدول رده بندی تا پایان هفته چهارم تیمهای اشتاد سازه مشهد (یک بازی بیشتر )  ،شهید شاملی کازرون و کیش ایر به ترتیب در رده های اول تا سوم جدول رده بندی قرار دارند.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا