ایران وب سازان
ورزشی

جدایی ستاره مدنظر برانکو از تیمش ؛ آقای ستاره به تمرین پرسپولیس اضافه می شود؟!

به گزارش خبرگزاری همسو نیوز,یکی از عجیب ترین اتفاقات فوتبال ایران در نیم فصل اول لیگ هجدهم، ماجراهای سروش رفیعی در تیم فولاد بوده و او عملا به یکی از خبرساز ترین بازیکنان لیگ تبدیل شده است.

سروش رفیعی در برهه از نیم فصل اول اردوی فولاد را ترک کرد تا در کشور قطر به مداوای پای آسیب دیده اش بپردازد. بعد از بازگشت به اهواز، مدیران باشگاه فولاد از این غیبت بازیکن خود ناراضی بودند و کار بین آنها تا فسخ قرارداد و پایان همکاری هم پیش رفت.

پس از مدتی اما دو طرف جلساتی را با هم برگزار کردند تا به توافق برای ادامه همکاری برسند. این توافق سرانجام حاصل شد و به همین دلیل رفیعی همراه با کاروان فولاد برای حضور در بازی پدیده به مشهد سفر کرد.

اما در مشهد نماینده فدراسیون اجازه حضور او در لیست تیم فولاد را نداد، به این دلیل که نامه فسخ قرارداد او از طرف باشگاه فولاد به فدراسیون زده شده بود و از نظر فدارسیون او دیگر بازیکن فولاد نیست.

این اتفاق دوباره کشمکش ها میان فولاد و سروش را افزایش داد. در روزهای پس از بازی با پدیده، این خبر شنیده می شد که در صورت تمایل طرفین، باشگاه فولاد باید یک درخواست به کمیته تعیین وضعیت بدهد تا این کمیته نامه فسخ قرارداد فولاد با رفیعی را کأن لم یکن تلقی کند و برای ادامه نیم فصل به او مجوز بازی بدهد.

بعد از لغو مجوز بازی، او یک پست در اینستاگرام منتشر کرد و در آن پیامی به هواداران فولاد اعلام کرد که مدیران فولاد باعث رخ دادن این اتفاقات شده اند.

حالا باشگاه فولاد خوزستان هم رسما تایید کرده که کار سروش رفیعی با تیم اهوازی به پایان رسیده و دیگر این باشگاه اقدامی برای صدور مجوز دوباره هافبک خود انجام نخواهد داد. بدین ترتیب سروش رفیعی به طور قطعی از فولاد جدا شد و دیگر او را با پیراهن قرمزهای خوزستان نخواهیم دید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا