ورزشی

جزئیاتی از قرارداد بنزما با الاتحاد/ دستمزد ۵۵ میلیون دلاری کریم


به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه الریاضیه عربستان با اشاره به پیوستن کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال مادرید به الاتحاد نوشت: «به گفته منابع خصوصی الریاضیه، کریم بنزما بر اساس قراردادی که دیروز در مادرید، پایتخت اسپانیا با باشگاه الاتحاد امضا کرد، سالانه ۵۵ میلیون دلار دریافت می‌کند. طبق اطلاعیه باشگاه، این قرارداد به مدت ۳ سال تا تابستان ۲۰۲۶ تمدید می‌شود. بر اساس همین بیانیه، این بازیکن بین المللی پیراهن شماره ۹ را که عبدالرزاق حمدالله مهاجم مراکشی در فصل گذشته در اختیار داشت، بر تن خواهد کرد.»

بنزما و تلاش برای قهرمانی در آسیا

بنزما به نوبه خود با مصاحبه‌ای که مرکز رسانه‌ای باشگاه الاتحاد منتشر کرد، ابراز اشتیاق به شروع فوتبال خود در باشگاه الاتحاد را اعلام کرد و گفت: «بسیار هیجان‌زده هستم که لیگ جدیدی را در کشوری متفاوت امتحان کنم. از تاریخ شگفت انگیز الاتحاد، هواداران بسیار مشتاق آن و جاه طلبی‌های بزرگ تیم برای قهرمانی در آسیا بعد از قهرمانی در لیگ عربستان اطلاع دارم. به دوران حضورم در اروپا افتخار می‌کنم، اما زمان یک چالش جدید فرا رسیده است.»

جزئیاتی از قرارداد بنزما با الاتحاد/ دستمزد ۵۵ میلیون دلاری کریم

خداحافظی ۲۰ دقیقه‌ای در رئال!

طبق اعلام الریاضیه، بنزما روز گذشته در مراسمی کوچک و خصوصی و بدون حضور هواداران و رسانه‌ها از باشگاه سابقش رئال مادرید خداحافظی کرد. این مهمانی کمتر از ۲۰ دقیقه به طول انجامید و فقط بازیکنان، خانواده و دوستان نزدیک در آن حضور داشتند. بنزما به گروه کوچکی از حاضران در باشگاه رئال مادرید گفت: «من هرگز رئال مادرید را فراموش نمی‌کنم. غیرممکن است. این بهترین باشگاه تاریخ است، اما فکر می‌کنم امروز زمان مناسبی برای ترک و شروع یک داستان دیگر است. به اندازه کافی خوش شانس بودم که رویای کودکی را برآورده کردم.»

کاخ ۵.۵ میلیون دلاری بنزما در مادرید

به گزارش سایت‌های مختلف از جمله Soccer Gator، بنزما عمارت مجللی در یکی از محلات مادرید دارد که حدود ۵.۵ میلیون دلار برای خرید آن ملک هزینه کرده است. این کاخ شامل امکانات و تجهیزاتی است که متناسب با سبک زندگی بازیکن است، مانند سالن بدنسازی، اتاق سونا، استخر روباز و همچنین یک باغ بزرگ. گزارش شده است که امکانات شامل یک اتاق حاوی ماکت جام‌هایی است که او با رئال به دست آورد. این کاخ دو بار در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۲ در حالی که بنزما در زمین حضور داشت مورد سرقت قرار گرفت. هنوز مشخص نیست که محل اقامت بنزما در عربستان کجا و به چه شکل خواهد بود.

جزئیاتی از قرارداد بنزما با الاتحاد/ دستمزد ۵۵ میلیون دلاری کریممنبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا