;
تصویر بنر
تهران

جزئیات مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان میگیرد»به گزارش خبرگزاری به نقل از ، به گفته علی نصیری سرپرست سازمان شهر از فردا قرار است ۲۲ اتوبوس در ۲۲ منطقه به عنوان «اتوبوس‌های زندگی» در ساعت‌های مشخص، کار افشار کم برخوردار و نیازمند را انجام دهند. این اتوبوس‌ها دارای تجهیزات پزشکی و ارتباطی و برچسب‌های مشخص در بدنه هستند و تحت پویش «تهران دوباره جان میگیرد» فعالیت خواهند کرد.

به گفته نصیری؛ در فاز دوم پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» به ظرفیت ایستگاه‌های مترو خدمت‌رسان در امر واکسیناسیون هم اضافه می‌شود و تعداد این ایستگاه ها به ۲۲ ایستگاه می‌رسد.

به گفته جانشین در ستاد مدیریت بحران کرونای همچنین قرار است در فاز دوم، از ظرفیت ۲۲۰ مسجد پرحمعیت و شاخص در ۲۲ منطقه تهران برای واکسیناسیون استفاده شود و در واقع ون‌های واکسیناسیون هر روز در یک مسجد مستقر می‌شود.

در زیر نشانی و ساعت کار اتوبوس ها، ایستگاه های متروی منتخب و مساجدی که در این طرح اقدام به واکسیناسیون افراد می کنند آمده است.

برای اطلاع از محل استقرار اتوبوس ها اینجا کلیک کنید

برای اطلاع از ایستگاه های متروی منتخب اینجا کلیک کنید

برای اطلاع از فهرست مساجد منتخب اینجا کلیک کنید

لازم به ذکر است ساعت فعالیت ایستگاه های مترو برای تزریق واکسن از ساعت ۸ صبح لغایت ۸ شب و در دو شیفت کاری است.

این در حالی است که تزریق واکسن توسط اتوبوس ها در میادین منتخب از ساعت ۹ صبح لغایت ۶ عصر انجام خواهد گرفت و انجام واکسیناسیون در ۲۲۰ مسجد منتخب از ساعت ۵ عصر لغایت ۸ شب خواهد بود.منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 13 =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا