ایران وب سازان
ورزشی

جهانبخش: تیم ایران ستاره ندارد/ امیدوارم تاریخ‌ساز شویم

به گزارش از خبرگزاری همسو نیوز  ‌و ‌به نقل از AFC، علیرضا جهانبخش که در ابتدای جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به دلیل مصدومیت برای ایران به میدان نرفت، رفته رفته توانست در ترکیب تیمش قرار بگیرد و به این تیم کمک کرد که به نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یابد.

حالا تیم ملی فوتبال ایران بعد از شکست دادن چین باید به استقبال بازی با ژاپن برود. دیداری که فردا (دوشنبه) برگزار خواهد شد.

علیرضا جهانبخش در مورد عملکرد ایران در جام ملت‌های آسیا، گفت: احساس فوق‌العاده‌ای است و برای ما این یک رؤیا است که بتوانیم تا جایی که ممکن است در جام ملت‌ها پیش برویم. ما این را می‌دانیم که تیم خیلی خوبی داریم و از حمایت تمام مردم ایران چه در داخل و چه در خارج از کشور بهره‌مند هستیم و این توانایی و انرژی ما را بیشتر می‌کند.

وی ادامه داد: از یک سو ما همیشه این را می‌دانیم که انتظارات از ما برای موفقیت زیاد است چون بازیکنان خوب و با کیفیتی در اختیارداریم و بازیکنان جوان و با انگیزه هم در تیم زیاد است. همان طور که مربی ما می‌گوید ما همه چیز را مثل یک تیم انجام می‌دهیم. ما ستاره نداریم. اینها دلایلی هستند که ما تیم بهتری هستیم و امیدوارم که از این مرحله نیز عبور کنیم. ژاپن تیم خیلی خوبی است و باید برای بازی پیش رو آماده شویم و امیدوارم که تاریخ ساز باشیم.

مهاجم ایرانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، اضافه کرد: ما تاکنون در جام ملت‌های آسیا عملکرد خوبی داشتیم و از شروع رقابت‌ها به خوبی توانستیم همه چیز را تحت کنترل قرار دهیم و خیلی زود به گل برسیم. ما می‌دانستیم که برای ما این مساله خیلی مهم است. در بازی با عمان کمی شگفت زده شدیم به خاطر آن پنالتی‌، نباید اجازه دهیم که دیگر چنین اتفاقاتی رخ دهد. خوشبختانه در همان بازی دو گل در نیمه نخست به ثمر رساندیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا