ایران وب سازان
شهریمنتخب سردبیر

حق‌شناس «قول» داد، حسینی‌پور «توضیح»/ پرداخت با جوادی یگانه!


به گزارش خبرگزاری همسونیوز، پس از انتشار خبری درباره بی‌اعتنایی محمدجواد حق‌شناس، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران به وعده‌ای که دو سال پیش در حضور اهالی رسانه به برگزیدگان شانزدهمین دوره جایزه کتاب و رسانه داد، نیکنام حسینی پور مدیرعامل خانه کتاب از محقق شدن این وعده در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

حق شناس در مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه که در روز سه‌شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ برگزار شد، وعده‌ای مبنی بر اعطای یک ربع سکه بهار آزادی به برگزیدگان آن دوره از طرف شورای شهر تهران داد.

حسینی پور به مهر گفت: «پس از انتشار خبر مهر در روز گذشته یعنی سه‌شنبه پنجم آذر ۱۳۹۸، من با آقای حق‌شناس تلفنی صحبت کردم. گویا ایشان گمان داشتند که این وعده محقق شده است و اطلاعی از بر زمین ماندن قولشان نداشتند.  محمدجواد حق‌شناس خود عضوی از اهالی رسانه است و سال‌ها روزنامه‌نگار بوده و سابقه خوبی در دفاع از حقوق اهالی رسانه دارد.»

وی افزود: «شورای شهر تهران که بودجه‌ای در اختیار ندارد و قرار بود که این قول آقای حق‌شناس از طریق معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران پیگیری شود. اکنون نامه نگاری‌ها از جانب من به عنوان مسئول نهاد برگزاری این جایزه به معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران یعنی آقای محمدرضا جوادی یگانه انجام شده است و ان‌شالله در آینده‌ای نزدیک این وعده آقای حق‌شناس محقق خواهد شد.»

عمل به وعده از جانب یک مسئول اتفاق خوبی است، با این اوصاف اما آقای حق شناس خود باید درباره چرایی عدم تحقق دو ساله قولش پاسخگو باشد. در خبری که مهر روز گذشته منتشر کرده، به صحبت‌های علیرضا بهرامی دبیر جشنواره کتاب و رسانه مبنی بر پیگیری‌های مداوم دبیرخانه این جشنواره برای تحقق وعده حق‌شناس اشاره شده بود. بنابراین رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از عدم تحقق وعده‌اش بی‌اطلاع نبوده است.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا