ایران وب سازان
اخبار پربازدید

خرید 700 تن میلگرد جهت ادامه روند احداث تقاطع غیرهمسطح آذربایجان

به گزارش همسو نیوز، محمد حضرت پور با اعلام خبر خرید 700 تن میلگرد برای تقاطع غیر هم سطح اذربایجان اظهار کرد:  در حال حاضر در روند احداث تقاطع غیر همسطح آذربایجان با اعتبار مالی مواجه نیستم چرا که کمک های مالی اخیر استانداری استان آذربایجان غربی و نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی منجر به از سر گیری تقاطع شد  اما بدلیل نوسانات ارز موجود با مشکل خرید میلگرد مواجه شدیم که این مهم نیز رفع شد .

وی عنوان کرد:  در حال حاضر  بتن ریزی تقاطع غیر همسطح آذربایجان  آغازشده است .

شهردار ارومیه با بیان اینکه می کوشیم تا پروژه تقاطع غیر همسطح آذربایجان  تا ایام الله دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد، گفت:  با افتتاح تقاطع غیر همسطح آذربایجان شاهد کاهش بار ترافیکی سنگین در مسیرهای  منتهی به  این تقاطع خواهیم شد.

حضرت پور در ادامه با اشاره به عملیات اجرایی رینگ بیرونی شهر ارومیه ( کمربندی دوم) گفت: هم اینک 5 کیلومتر از فاز اول از محل  تقاطع غیرهمسطح شهیدلر کؤرپوسو تا جاده انهر در حال اجراست و تا پایان سال گشایش می یابد.

شهردار ارومیه تاکید کرد: با گشایش کمربندی دوم شهر ارومیه، معضل ترافیک در مسیرهای منتهی به شهرک های اطراف  کاهش می یابد.

وی با بیان اینکه کمربند بیرونی شهر ارومیه به طول 29 کیلومتر در دست اجرا است،تصریح کرد: کمربند بیرونی شهر از محل تقاطع غیرهمسطح شهیدلر کؤرپوسو آغاز  و در جاده سنتو در محل پایانی ایستگاه راه آهن  به پایان می رسد .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا