ایران وب سازان
ورزشی

خودم را بیشتر از پرسپولیس دوست دارم/ دنبال امتیاز هستیم


به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از بازی نفت مسجدسلیمان با پرسپولیس گفت: با یکی از بهترین‌های باشگاهی ایران بازی داریم و کارمان بسیار سخت است اما تیم ما در ۱۰ هفته اول لیگ شکستی را متحمل نشده است. البته این موضوع مربوط به تمام اعضای تیم است نه تنها یک نفر.

سرمربی نفت مسجد سلیمان ادامه داد: فردا میهمان هستیم اما امیدوارم هواداران باز هم برای حمایت از ما به ورزشگاه بیایند. بازی با پرسپولیس جذاب خواهد بود. هر دو تیم به دنبال گرفتن امتیاز هستند. امیدوارم با یک بازی هدفمند بتوانیم مقابل پرسپولیس نتیجه لازم را بگیریم. 

وی در پاسخ به بحث های همیشگی که پیرامون مربیگری او مقابل پرسپولیس بیان می شود تاکید کرد: با تیم‌هایی که تحت هدایت من مقابل پرسپولیس حاضر شدیم، نتایج خوبی نگرفتیم و این مساله باعث شد تا حرف و حدیث‌هایی پیش بیاید اما برای آخرین بار می‌گویم که دوست دارم پرسپولیس همیشه موفق باشد جز بازی هایی که مقابل من دارد. اگر بگویم پرسپولیس را بیشتر از خودم و آبرویم دوست دارم دروغ گفته ام.

تارتار در خصوص مشکلات مالی نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: در شرایطی که ما هستیم اکثر تیم‌ها مشکل مالی دارند اما تا کنون باشگاه توانسته است به تعهدات خود پایبند باشد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره مشکل گلزنی به وجود آمده در فوتبال ایران یادآور شد: این موضوع دلایل مختلفی دارد. اصلی‌ترین موضوع به آموزش برمی‌گردد. باید این مساله را از تیم‌های پایه شروع کنیم و مربیان کاربلدی را استخدام کنیم و برای آنها هزینه کنیم.

تارتار در مورد درگیری سوشا مکانی در تمرین این تیم با یکی از هم تیمی هایش ادامه داد: دو دروازه‌بان خوب داریم حبیب فرعباسی و سوشا مکانی که فرعباسی با سوشا رقابت خوبی دارد. مکانی کارش را خوب انجام می‌دهد. در مورد درگیری هم باید بگویم نمی‌دانم این خبر چگونه بیرون آمده است. به صلاحدید کادر فنی هر کدام از بازیکنانی که آماده باشند در ترکیب فردا قرار می‌گیرند.

وی در پایان راجع به داوری های فصل جاری لیگ برتر خاطرنشان کرد:یکی از تیم‌هایی بوده‌ایم که از اشتباهات داوری خیلی متضرر شده‌ایم. دو هفته پیش در بازی با فولاد دو گل سالم ما را داور قبول نکرد. نمی‌دانم برای این داور جریمه‌ای در نظر گرفته شد یا نه. نفهمیدم برای داورانی که اشتباه تاثیرگذار انجام می دهند چه حکمی صادر می شود. داور بازی فردا با پرسپولیس هم جوان است که امیدوارم شرایط خوبی داشته باشد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا