اخبار سربازی و نظام وظیفه

دانشگاه تهران نیروی امریه جذب می‌کند

دانشگاه تهران نیروی امریه جذب می‌کند


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، این دانشگاه در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در قالب جذب امریه (کارکنان وظیفه) جهت انجام خدمت در دانشگاه تهران (شهر تهران و سایر شهرها) استفاده کند.

در این راستا اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران با اخذ مجوز به کارگیری تعداد محدودی نیروی امریه در سال ۱۴۰۳ اقدام به جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و نخبه با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری (غیر پزشکی) جهت اعزام در تاریخ ۱۴۰۳/۰۶/۰۱ کرده است. متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۲۶ خرداد ماه لغایت اول تیرماه با مراجعه به لینک ثبت نام درخواست خود را ثبت کنند.

شرایط عمومی به شرح زیر است:

  • جذب نیرو تنها از بین فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، تربیت مدرس، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، خواجه نصیرالدین طوسی و علامه طباطبائی در رشته‌های مورد نیاز صورت می‌پذیرد.
  • از متقاضیان مصاحبه تخصصی و عمومی به عمل خواهد آمد.
  • چنانچه در هر قسمت از فرایند به کارگیری مشخص شود متقاضی واجد شرایط عمومی یا اختصاصی جذب امریه نمی‌باشد، دانشگاه می‌تواند نسبت به خاتمه خدمت وی و معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح اقدام نماید.
  • محل جغرافیایی خدمت متقاضیان با توجه به شهر انتخابی مندرج در جدول رشته‌ها خواهد بود.
  • چنانچه در هر قسمت از فرایند ثبت نام مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده و اصل مدارک و یا مغایرت رشته تحصیلی با رشته‌های مورد نیاز مشاهده شود درخواست متقاضی حذف می‌گردد.
  • تکمیل فرم درخواست پذیرش امریه هیچگونه تعهدی جهت جذب امریه برای دانشگاه تهران ایجاد نمی‌کند.
  • اولویت جذب نیروی امریه با افراد بومی شهر محل خدمت می‌باشد.

متقاضیان برای آگاهی از جزییات و اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.

دانشگاه تهران نیروی امریه جذب می‌کند

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع خبر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا