اجتماعی

دستگیری سارق و مالخر سیم و کابل در محدوده اتوبان کاشانی

دستگیری سارق و مالخر سیم و کابل در محدوده اتوبان کاشانیبه گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حسین مافی گفت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر، در خصوص سرقت سیم و کابل در بلوار فردوس پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهم با پرسه زنی در مناطق جرم خیز، در فرصت مناسب با استفاده از ابزار آلات سرقت، کابل‌های موجود در خیابان را بریده و آنها را به سرقت می‌برد.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: مأموران کلانتری شهر زیبا با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، در نهایت در بیست و دوم آبان ماه هویت متهم را که از سارقان سابقه دار بود شناسایی و متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ مافی تصریح کرد: از کوله پشتی متهم به میزان ۴۰ متر کابل سرقتی کشف شد و متهم پس از انتقال به مقر انتظامی به ۱۵ فقره سرقت سیم و کابل در محدوده بلوار فردوس اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد و شناسایی مالباختگان در دستور کار کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا قرار گرفت.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا