اجتماعی

دستگیری کلاهبردار فروشنده زمین غیر در ورامین/۱۸ شاکی مراجعه کردند

دستگیری کلاهبردار فروشنده زمین غیر در ورامین/۱۸ شاکی مراجعه کردندبه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسین یاراحمدی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری فرد کلاهبرداری که در دو سال اخیر با جعل اسناد املاک اقدام به فروش تقریباً دو هزار و ۴۰۰ متر مربع از زمین‌های غیر به افراد مال باخته کرده بود، خبر داد و گفت: این کلاهبردار با تدابیر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران و تلاش همکارانم در اداره مبارزه با مواد مخدر شناسایی شد.

وی گفت: در مجموع از تعداد ۱۸ نفر مالباخته مبلغی در حدود ۱۰ میلیارد تومان وجه نقد دریافت شده بود، که توسط عوامل انتظامی شناسایی شدم و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

رئیس پلیس آگاهی شرق استان تهران در تشریح جزئیات این دستگیری گفت: متهم املاکی را مالک آنها نبود، با اسناد جعلی و به صورت وکالتی به غیر واگذار کرده بود.

یار احمدی افزود: زمانی که مالباختگان جهت تفکیک و دریافت سند و دریافت مجوز ساخت به شهرداری مراجعه کرده بودند، متوجه شدند، که کلاهبرداری صورت گرفته لذا با تشکیل پرونده و شکایت از متهم که به دلیل اقدام به فروش مال غیر نسبت به دستگیری این فرد اقدام شد.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا