ایران وب سازان
شهریمنتخب سردبیر

دستگیر شدگان آشوب های اخیر استان تهران در حال غربالگری هستند


به گزارش خبرگزاری همسونیوز، انوشیروان محسنی بندپی عصر سه شنبه در جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به اینکه در هیچ استانی به اندازه تهران، به این میزان کالای قاچاق رسوب و جمع آوری شده در سازمان اموال تملیکی ثبت نشده است اظهار داشت: ضروری است که اقدامات همه جانبه ای برای نگهداری و ساماندهی اموال کشف شده و پیشگیری از ورود کالاهای قاچاق جدید به استان تهران اتخاذ شود.

محسنی بندپی در ادامه به موضوع به تداوم مبارزه با قاچاق پوشاک با برندهای خارجی به عنوان یک تکلیف تاکید کرد و افزود: لازم است که تولیدکنندگان داخلی نیز علاوه بر توجه کافی بر قیمت به کیفیت کالاهای تولیدو ارائه شده خود نیز دقت کافی داشته باشند.

استاندار تهران در رابطه با دستگیر شدگان آشوب های اخیر نیز اظهار داشت: قوه قضائیه به این موضوع به خوبی ورود پیدا کرد و دستگیرشدگان در حال غربالگری هستند و پس از این غربالگری، گزارش نهایی دستگیرشدگان استان تهران در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

وی  به تعهد مسئولان دولت در خصوص جلوگیری از افزایش قیمت ها اشاره و تاکید کرد: بالا رفتن کرایه وانت بارها بر نرخ نهایی کالاها نیز تاثیرگذار است از همین رو باید قیمت ها را کنترل و مراقبت کرد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا