ایران وب سازان
گزارش

دوره دکترای بانکداری دیجیتال مدیران آینده بانکی کشور را می سازد

به گزارش همسو نیوز،محمد ابراهیم مقدم، رئیس هیات مدیره مرکز فابا  عصر امروز در مراسم رونمایی از برنامه‌های پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران، که با حضور محمد مراد بیات مدیرعامل مرکز فابا، «علی صالح آبادی» مدیرعامل بانک توسعه صادرات، «ژان صیاد» عضو هیات مدیره شاپرک، «محمد رضا ساروخانی» معاون امور سرمایه گذاری و بین الملل بانک سینا، «فرامرز خالقی» رئیس هیات مدیره پرداخت الکترونیک سداد ضمن بیان این مطلب، گفت: دوره دکترای مهارتی بانکداری دیجیتال با هدف تربیت مدیران آینده صنعت و آموزش تحولات دیجیتال به نسل آینده مدیران برگزار می‌شود.

مقدم در ادامه گفت: بین دانشگاه و صنعت ارتباط دقیقی وجود ندارد و آموزش‌های ارائه شده در بخش های مختلف، برای بنگاه‌ها کاربردی نیست.
وی با بیان اینکه دانشگاه‌ها باید آموزش‌های کاربردی را مد نظر قرار دهند، تاکید کرد: با ادامه این مسیر، هزینه‌های کشور افزایش می‌یابد و بهره‌وری به شرایط مناسبی نخواهد رسید.
مقدم با اشاره به رونمایی از برنامه های پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران، گفت:‌ مرکز فابا ماه‌ها پیش از برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده است و در نظر دارد نظرات مختلف را در این زمینه در اختیار داشته باشد.
رییس هیات مدیره مرکز فابا در پایان خاطرنشان کرد:جشنواره فیلم تراکنش با هدف ایجاد پویایی در کسب و کارها برگزار می‌شود که پیوندی میان صنعت بانکی و پولی و جهت دهنده ای برای افزایش ارتباطات در این صنعت است.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا