اخبار ویژهسیاسی

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع قضایی شهید مدنی بازدید کردرئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب در راستای بازدیدهای مستمر و هفتگی، از مجتمع قضایی شهید مدنی بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری به نقل از ایسنا به نقل از ، در پی جابجایی مجتمع قضایی شهید مدنی به محل جدید (ابتدای خیابان شهر) جعفری رئیس کل محاکم تهران به همراه مدیر مالی و پشتیبانی محاکم به صورت سرزده از این مجتمع بازدید کرد و با حضور در واحدهای مختلف و دیدار با مدیران مجتمع در جریان کمبودها و نیازها قرار گرفت.

جعفری در این بازدید اظهار کرد: بحمدالله با انتقال این مجتمع قضایی شاهد رعایت حداقلی شان مراجعین و همکاران محترم هستیم و باید گفت که محل قبلی به هیچ وجه در شان نبود و امید است با رفع نیازهای فعلی، همکاران بتوانند در فضای من به خدمت رسانی ادامه دهند.

وی با اشاره به مش جدی ساختمان، محل وقوع بودن در ، تراکم بالای نده‌های بایگانی و کمبود فضا به منظور بایگانی را از له این موارد دانست.

مجتمع قضایی شهید مدنی از آدرس قدیم در ضلع شرقی تهران، خیابان قدس، روبروی خیابان پورسینا به آدرس جدید در خیابان کریمخان زند، ابتدای خیابان ایرانشهر منتقل شده است لذا مراجعین می‌توانند جهت پیگیری به این آدرس جدید مراجعه کنند.

انتهای پیاممنبع:ایسنا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − دوازده =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا