استان ها

رازداری و امانتداری دو شاخصه مهم امر به معروف و نهی از منکر استبه گزارش خبرگزا به نقل از مهر به نقل از پایگاه اع‌رسانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی روز شنبه در دیدار با دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر استان که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در کردستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و آرزوی طول عمر با عزت برای رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: از تلاش‌های همه اعضای این ستاد و متولیان برگزاری این نشست ت می‌کنم.

وی ترویج امر به معروف و نهی از منکر در را ضروری خواند و گفت: راه‌اندازی رشته امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه‌ها امری مبارک است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان افزود: فریضه امر به معروف و نهی از منکر هرچه بهتر در جامعه یین شود، از حالت سلبی خود بیرون آمده و مردم راحت‌تر دغدغه‌هایشان را مطرح و با اجرای این طرح همکاری خواهند کرد.

وی تصریح کرد: نخستین وظیفه این ستاد این است که شخصیت اداری خود آمران به معروف و ناهیان از منکر و دبیران امر به معروف در ادارات تجلی‌بخش اجرای امربه‌معروف در جامعه باشد، اما سوال اینجاست آیا ما خون این فریضه را رعایت می‌کنیم؟

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی با تاکید بر اینکه در امر به معروف و نهی از منکر «رازداری و امانتداری» رعایت شود، عنوان کرد: نباید در صورت اطلاع از ضعف و م دیگران، افراد را تحت فشار قرار داد و افشاگری نباید منجر به منکر شود.

وی به بازگویی روایتی از حضرت امام صادق (ع) پرداخت و اظهار کرد: کسی که راز و سرِ دیگران را افشا می‌کند، سقوط کرده و جایگاه خود را از دست خواهد داد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با تأکید بر اینکه آبرو و جایگاه افراد در امر به معروف و نهی از منکر رعایت شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم با وحدت رویه، امید و انسجام در راستای اجرای این فریضه الهی گام برداشته تا روزهای بسیار خوبی را پیش‌رو داشته باشیم.

حجت‌الاسلام و المسلمین پورذهبی با تبریک فرارسیدن به همه یادآور شد: در رابطه با بحث امر به معروف و نهی از منکر مربوط به بخش بانوان و درخواست مسئولان امور بانوان این ستاد در کردستان مبنی بر حمایت‌های ویژه از این حوزه، کمک لازم را انجام خواهیم داد.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا