ایران وب سازان
ورزشی

رای ۷۲ درصدی انگلیسی‌ها به کریم انصاری‌فرد/ ملی‌پوش ایرانی مشکل کارانکا را حل می‌کند

به گزارش خبرگزاری همسونیوز ,و به نقل از سایت فوتبال ترانسفر تاورن، قرمزهای شهر وست بریجفورد از مدتی قبل با کریم انصاری‌فرد، مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال المپیاکوس یونان ارتباط گرفتند اما طبق گمانه‌زنی‌ها هنوز انتقالی صورت نگرفته است.

این رسانه انگلیسی سپس با اشاره به اخبار انتقال کریم انصاری‌فرد با انتشار یک نظرسنجی این پرسش را مطرح کرده که آیا ملی‌پوش ایرانی می‌تواند مشکل کارانکا و خط حمله حمله تیم ناتینگهام فارست را حل کند یا خیر؟ 72 درصد هواداران انگلیسی پاسخ مثبت به این پرسش سایت فوتبال ترانسفر تاورن دادند.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که هواداران تیم ناتینگهام فارست اعتقاد دارند کریم انصاری‌فرد می‌تواند به این تیم کمک کند. او به اتفاق گرابان، دیگر مهاجم ناتینگهام فارست می‌تواند خط حمله این تیم در چمپیونشیپ را تقویت کند. ترکیب آنها ضمن قدرتمندتر کردن شکل تیمی ناتینگهام فارست آنها را به تیم حساب‌شده‌ای تبدیل می‌کند.

تیم ناتینگهام فارست تا پایان هفته نهم چمپیونشیپ انگلیس رتبه نهم جدول رده‌بندی 24 تیمی را با 14 امتیاز در اختیار دارد. 2 تیم از این رقابت‌ها مستقیم به لیگ برتر انگلیس صعود خواهند کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا