ایران وب سازان
گزارش

رمان «هیچ¬کس این زن را نمی¬‌شناسد» رونمایی می‌شود

به گزارش همسو نیوز،آیین رونمایی از رمان «هیچ­کس این زن را نمی­‌شناسد» اثر ندا رسولی به همت فرهنگسرای رسانه ومشارکت انتشارات نیستان  برگزار می­‌شود.

رمان «هیچ‌کس این زن را نمی‌شناسد» در  بستر تاریخی و در حاشیه اشغال شهر اردبیل توسط نیروهای متفقین “روسیه” می‌گذرد. داستان با دستمایه قرار دادن اتفاقات این رویداد تاریخی در این شهر سعی دارد تصویری از مواجهه مردم این منتطقه با چنین رویدادی را به تصویر بکشد.

قهرمان این داستان نوجوانی است که در شهر اردبیل و در خانواده ای سنتی زندگی می کند و در یک نانوایی که صاحبش یک روس است زندگی می کند و مدتی است دل در گرو دخترکی ناشناس نیز دارد. اما آغاز اشغال شهر توسط نیروهای روس برای او ماجراهای تازه ای را به همراه می آورد و او را به وادی تازه ای هدایت می کند.

در این آیین رونمایی ، نویسنده اثر و مرجان شیرمحمدی، حامد عنقا و مجید قیصری حضور دارند و زهیر یاری کتابخوانی را به عهده خواهد شد. اجرای برنامه توسط اسماعیل باستانی و اجرای موسیقی به عهده ولی الله نوروزی خواهد بود.

آیین رونمایی از رمان «هیچ­کس این زن را نمی­‌شناسد» سه شنبه ۱۳ آذر ، ساعت ۱۷، طی یکصد و هفتمین نشست تخصصی زرین قلم در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میگردد.

علاقه مندان جهت حضور در این برنامه میتوانند به نشانی پاسداران، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، میدان قبا، فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی مراجعه نمایند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا