;
تصویر بنر
تهران

روزانه ۳۰۰۰ نفر در غرب پایتخت واکسینه می شوندبه گزارش خبرگزاری به نقل از به نقل از روابط عمومی منطقه ۹، محمدجواد خسروی منطقه با اعلام این خبر گفت: در راستای پویش دوباره جان می گیرد و رویکرد مدیریت ارشد شهری برای مهار کرونا، تلاش کردیم از همه ظرفیت های شهری برای شهروندان غرب تهران استفاده کنیم.

وی در ادامه گفت: پایگاه پشتیبانی میدان فتح وابسته به ، به طور میانگین روزانه ۱۵۰۰ نفر از شهروندان را واکسینه می کند.

شهردار منطقه ۹ اضافه کرد: در راستای تسریع در واکسیناسیون عمومی، مجموعه پنها وابسته به وزارت دفاع نیز به طور میانگین با ظرفیت واکسیناسیون روزانه ۱۰۰۰ نفر از شهروندان در حال خدمت رسانی است، درمانگاه شمس متعلق به نیز با ظرفیت واکسینه کردن روزانه ۵۰۰ از شهروندان در محدوده غرب پایتخت فعال است.

وی در ادامه با تشریح اقدامات شهرداری در تسریع واکسیناسیون شهروندان عنوان کرد: هماهنگی لازم جهت استقرار اتوبوس سیار در میدان استاد معین و نیز واکسیناسیون شهروندان در شهرک های مسکونی منطقه ۹ با معرفی ۱۰ مجتمع مسکونی به سازمان در دست اقدام است.

خسروی در پایان با برشمردن ضرورت تامین سلامت و خدمت به شهروندان خاطر نشان کرد: با هم افزایی همه دستگاه ها و نهادهای اجرائی و خدمت رسان می توان ضمن مهار بیماری کرونا، جانی دوباره به شهر بخشید.

لازم به ذکر است مراکز بهداشتی و خدماتی منطقه ۹( سوله بحران میدان فتح، مرکز پنها و درمانگاه شمس) در حال حاضر از ساعت ۸ لغایت ۲۰ اقدام به واکسینه کردن شهروندان می کنند.منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا