اخبار سربازی و نظام وظیفه

روز اعزام مشمولان، خانواده‌ها از تجمع در محل اعزام خودداری کنند

علی اشرف نجفی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اعزام مشمولانی که در تاریخ اول و سوم آذر اعلام شده بود، روز شنبه اول آذر انجام می‌شود، اظهار کرد: مشمولان قبل از اعزام نسبت به تست سلامت کرونا اقدام کرده و برگه پزشکی تأیید سلامت را همراه داشته باشند.

وی افزود: مشمولانی که مرکز آموزشی آنها در خارج از استان تعیین شده با هزینه نظام وظیفه و همراهی مأموران به مراکز آموزشی اعزام می‌شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: مشمولانی که در سال ۹۸ موفق به اخذ دیپلم شده‌اند و می‌بایست تا ۳۱ شهریور سال جاری به خدمت اعزام می‌شدند اما از اول مهر وارد دانشگاه شده‌اند، الزامی است با در دست داشتن استعلام حضور در دانشگاه به پلیس +۱۰ مراجعه و برگه تاییدیه دانشگاه خود را ثبت کنند.

نجفی ادامه داد: کلیه دانشجویان ورودی نیمه دوم سال (بهمن ماه) که برگه اعزام به خدمت به تاریخ اول یا سوم آذر سال جاری در دست دارند با ارائه نتیجه پذیرفته شدن در دانشگاه می‌توانند تا مورخه سوم اسفند اعزام خود را تمدید کنند.

وی شرایط تمدید زمان اعزام به خدمت را اعلام کرد و گفت: این شرایط شامل کسانی می‌شود که قبل از ۲۰ سالگی دیپلم گرفته‌اند، غیبت نداشته و در دوره کارشناسی قبول شوند.

نجفی افزود: از خانواده‌های عزیز مشمولان خواستاریم به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در روز اعزام درب حوزه نظام وظیفه تجمع نکنند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از مشمولان و خانواده‌های آنها خواست، جهت هرگونه راهنمایی با شماره تماس ۰۹۶۴۸۰ در وقت اداری و سامانه پیامکی ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ ارتباط برقرار نمایند.

منبع:مهر

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبار

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا