سیاسی

رژیم صهیونیستی باعث تهدید امنیت و ثبات در منطقه است

رژیم صهیونیستی باعث تهدید امنیت و ثبات در منطقه استبه گزارش خبرگزاری مهر، سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس، حمله رژیم صهیونیستی اسراییل به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را به شدت محکوم می کند.

این اقدام رژیم جنایتکار صهیونیستی نقض صریح کنوانسیون ۱۹۶۱ وین در خصوص روابط سیاسی است. این رژیم تروریستی همچنین با تجاوز به حق حاکمیت سوریه و هدف قرار دادن اماکن دیپلماتیک و دیپلمات ها، حقوق بین الملل و منشور سازمان ملل متحد را نقض کرده و موجب تهدید امنیت و ثبات در منطقه شده است.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس، با همکاران خود در سفارت کشورمان در سوریه ابراز همدردی عمیق و همبستگی می کند و شهادت هفت تن از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان را به خانواده های این شهدای گرانقدر، رهبر معظم انقلاب اسلامی، دولت و آحاد ملت ایران تسلیت می گوید.

اکنون بیش از هر زمان دیگری ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی که تنها طی شش ماه گذشته بیش از ۳۰ هزار فلسطینی را به فجیع ترین شکل ممکن به شهادت رسانده، آشکار شده است. رژیم صهیونیستی اسراییل مهم ترین تهدید علیه صلح، ثبات و امنیت بین المللی است و ضروری است تا اعضای جامعه جهانی ضمن محکومیت صریح اقدامات جنایتکارانه این رژیم، از همه ابزارهای خود برای پاسخگو نمودن آن استفاده نمایند.

یکبار دیگر بر عزم تزلزل ناپذیر جمهوری اسلامی ایران برای ایستادگی در برابر تروریسم و دفاع از مظلومان تاکید می نماییم.

پایان/ همسونیوز

منبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا