استان ها

زمان انتظار بوشهری‌ها در ایستگاه‌های اتوبوس نصف شد

زمان انتظار بوشهری‌ها در ایستگاه‌های اتوبوس نصف شدبه گزارش خبرنگار مهر، رضا فرشیان عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا پیش از ماه مهر شهروندان منطقه ۲ باید به‌صورت غیرمستقیم (پیاده شدن در ایستگاه شهید مطهری و سوار شدن مجدد) به مقصدهای خود در سطح منطقه یک دسترسی پیدا می‌کردند.

وی اضافه کرد: با هدف خدمات‌رسانی شایسته به دانش‌آموزان، اکنون شرایطی فراهم شده تا شهروندان در ساعت اولیه صبح مستقیم به مقصد نهایی اتوبوس‌ها در میدان معلم دسترسی پیدا کنند.

وی بیان کرد: همچنین با توجه به استقبال ویژه شهروندان محلات جنوبی از ناوگان حمل و نقل عمومی، برای نوبت صبح و در پیک استفاده آنان، اتوبوسی مجزا به‌کارگیری شده تا اختلالی در روند خدمات‌رسانی به شهروندان و به‌ویژه دانش‌آموزان این مناطق صورت نگیرد.

فرشیان ادامه داد: با توجه به ساعت منظم خدمات‌دهی اتوبوس‌های شهری، ظرفیتی فراهم شده تا دانش‌آموزان بتوانند از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده لازم را ببرند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط مطلوب فراهم شده در ناوگان اتوبوسرانی، شهروندان بوشهری می‌توانند به‌صورت منظم از ناوگان حمل و نقل درون‌شهری استفاده کنند.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا