ایران وب سازان
اجتماعی

زمان برگزاری دوازدهمین دوره آزمون ملی دندانپزشکی اعلام شد

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت از برگزاری دوازدهمین دوره آزمون ملی دندانپزشکی در تاریخ ۹ مرداد ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، دکتر بهزاد هوشمند ضمن بیان این مطلب با اشاره به اینکه دوازدهمین دوره آزمون ملی دندانپزشکی، در تاریخ ۹ مرداد ماه سال ۹۹ برگزار می‌شود، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود طی دو آزمون ملی دندانپزشکی که تا پایان امسال برگزار می‌شود، ۳۲۰ نفر در این آزمون شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه زمان آزمون ملی دندانپزشکی به دلیل شیوع کرونا، تغییری نکرده و همان تاریخ‌های قبلی است، اظهار کرد: این آزمون به صورت الکترونیک و کتبی برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در این آزمون باید به حدود ۲۴۰ سؤال پاسخ دهند.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت اظهار کرد: همچنین سیزدهمین دوره آزمون ملی دندانپزشکی، در تاریخ ۱۱ دی‌ماه امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا، هوشمند در خصوص آزمون ملی دندانپزشکی، توضیح داد: دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیل کرده‌اند و به نوعی می‌خواهند مدارک‌شان ارزیابی شود، موظف هستند برای ارزشیابی، در آزمون ملی دندانپزشکی شرکت کرده و بر اساس منابعی که توسط کمیته مرکزی دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی تدوین می‌شود، در این آزمون شرکت کنند.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا