فرهنگی

ساعت فعالیت کتابخانه مرکزی پارک شهر افزایش یافتبه گزارش خبرگزاری به نقل از مهر، با توجه به درخواست عی از دانش آموزان و دانشجویان عضو کتابخانه مرکزی پارک شهر، ساعت فعالیت کتابخانه از صبح امروز شنبه ۲۵ دی ماه افزایش یافت.

کتابخانه مرکزی پارک شهر روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۲۱ و روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات از ۸ صبح تا ۱۸ باز و به اعضای کتابخانه خدمت رسانی خواهند کرد.

به منظور حفظ سلامت اعضا و کارکنان کتابخانه مرکزی پارک شهر، رعایت پروتکل‌های ی ستاد مبارزه با الزامی و ضروری است همه ان در تمام مدتی که در بخش‌های مختلف کتابخانه حضور دارند، از ماسک استفاده کنند و در صورت عدم رعایت این موضوع از پذیرش و ارائه به این افراد خودداری خواهد شد.

کتابخانه مرکزی پارک شهر واقع در خیابان بهشت، ضلع جنوبی پارک شهر، ورودی درب چهار با داشتن ۸۰ هزار و ۲۲۱ نسخه کتاب دارای بخش های مختلف همچون سالن مطالعه خواهران و برادران، بخش نشریات، بخش ویژه نابینایان، بخش کودک و نوجوان، اتاق های مطالعه vip مخصوص پژوهشگران ،خدمات مرجع و پایگاه های ی، بخش ارسال کتاب از طریق پیک ؛ میزبان کتابدوست تهرانی است و علاقمندان به می توانند با در دست داشتن کارت شیی به عضویت کتابخانه در آیند و ضمن استفاده از سالن های مطالعه از خدمات بخش های مختلف آن بهره مند شوند.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 9 =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا