استان ها

سرانه‌های بهداشتی و درمانی البرز با برنامه ریزی افزایش می‌یابدبه گزارش خبرگزا مجتبی بعد از ظهر پنج‌شنبه در جلسه علوم پزشکی استان که با حضور وزیر بهداشت، و آموزش پزشکی برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش‌های مجموعه بهداشت و درمان استان بویژه در راستای مقابله با کرونا، افزود: وزیر بهداشت از ابتدای صبح در البرز حضور یافته و بازدیدهای را در استان داشتند.

وی با تقدیر از عنایت خاص وزیر بهداشت به موضوعات استان، اه داد: از دکتر عین اللهی تقاضا می‌شود که اختیارات ویژه ای برای ایجاد تحول و ارتقا زیرساخت‌ها و کیفیت رسانی به مردم به رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز بدهند.

عبداللهی گفت: البرز مشکلات عدیده ای دارد و همواره دغدغه و نگرانی‌های مردم در خصوص ضعف در زیرساخت‌ها بویژه در حوزه بهداشت و درمان است.

وی افزود: شاید بتوان یکی از عوامل ‌ها به تهران را تمرکز مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی در پایتخت دانست.

استاندار البرز گفت: اگر بسیاری از این بیمارستان‌ها به سایر استان‌ها تعلق پیدا کند منشأ تحول بزرگی خواهد بود.

وی افزود: استانداری با تمام اختیاراتی که دارد و تعاملی که با مجموعه مان قوا در استان وجود دارد و با همدلی و اتحاد می‌تواند برای ایجاد تحول اساسی در ارتقا سرانه‌های بهداشتی و درمانی البرز، در کنار وزارت محترم بهداشت باشیم.

وی افزود: امید است در یک فاصله کوتاه بتوانیم ژه‌های نیمه کاره بیمارستانی را به پایان برسانیم و با اختیاراتی که از سوی وزارت محترم بهداشت به رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز داده می‌شود، پروژه‌های جدید را اصولی و با زمانبندی دقیق آغاز کنیم.

عبداللهی گفت: موضوعات استان را در حوزه بهداشت و درمان طی گزارشی تهیه و تنظیم کرده‌ایم و امید است بتوانیم در راستای خدمت به مردم توفیق یابیم.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا