تصویر بنر
ورزشی

شایسته پیروزی بر استقلال بودیم/ سلاح پرسپولیس غیرت بازیکنان بودبه گزارش خبرگزاری همسونیوز یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل در مرحله یک هشتم نهایی گفت: قبل از شروع صحبت هایم درباره بازی بهتر هست از میزبانی تاجیکستان تشکر کنم. خاطرات خوبی از کشور دوست خود داریم.

سرمربی دامه داد: کنترل بازی دست ما بود. توانستیم پاس های زیادی بدهیم و گردش داشته باشیم. فکر کنم غیر از یکی دو موقعیت ایستگاهی موقعیتی به حریف ندادیم و فکر می کنم لایق بردن بودیم.

او درباره عملکرد استقلال تاجیکستان افزود: آنها مقابل هواداران خود انگیزه زیادی داشتند. ضمن اینکه بازی در چمن مصنوعی واقعا سخت بود و آنها می خواستند این بازی را ببرند. در مجموع فکر می کنم با بازی رو به جلو استقلال تاجیکستان را بردیم.

یحیی درباره عملکرد بازیکنان خود تصریح کرد: از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم. فکر می کنم سخت ترین قرعه این مرحله را با توجه به حضور هواداران و شرایط چمن مقابل این تیم داشتیم. بازیکنانم باغیرت و مردانه بازی کردند و این برد را به هواداران تقدیم می کنم.

گل محمدی ادامه داد: برد در بازی امروز مبارک هواداران باشد اما واقعا به برکت انرژی آنها و غیرت هواداران بردیم.

سرمربی سرخپوشان ادامه داد: یک ماه دیگر باید دوباره در آسیا برای یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بازی کنیم. باید ریکاوری و بازی های تدارکاتی مناسب داشته باشیم. ضمن اینکه فکر کنم بازیکنان تیم ملی ایران را هم دوباره در اختیار نداریم. ضمن اینکه تیم ها قوی تر می شوند و اینگونه کار هم سخت تر است‌.

او درباره پرسپولیس در این دیدار تصریح کرد: یادم نمی آید درباره سلاح پرسپولیس صحبت کرده باشم اما اگر سلاحی هم داشتیم غیرت بازیکنان بود. من می دانم چه سختی هایی کشیدند و بازیکنانم لایق بهترین ها هستند. من واقعا فقط می توانم تشکر خشک و خالی انجام دهم.

یحیی ادامه داد: بازی در چمن مصنوعی و جو وحشتناکی که در ورزشگاه بود و حریف را تشویق می کردند را بازیکنان به خوبی کنترل کردند. امیدوارم هواداران همچنان قدردان بازیکنان باشند و باشگاه هم هوای آنها را داشته باشد.

یحیی درباره اینکه آیا پرسپولیس می تواند قهرمان این از بازی ها شود یادآور شد: تیم خیلی خوبی داریم اما امکانات سایر تیم ها را نداریم. با این حال باور داریم که انرژی مثبت هواداران با اینکه نیستند به ما انگیزه فوق العاده ای داده است.برای آنها جان خودمان را هم می دهیم.منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا