اخبار سربازی و نظام وظیفه

شرکت‌کنندگان آزمونهای ارشد و دکتری 99 وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند


به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار تقی مهری در حاشیه مراسم اعزام مشمولان شهریورماه به مراکز آموزش نیروهای مسلح اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکلهای بهداشتی، تاریخ اجرای آزمونهای سراسری کارشناسی ارشد و دکتری، با تعویق مواجه شد که در این راستا سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با هماهنگی ستادکل نیروهای مسلح نیز به منظور کاهش دغدغه مشمولان و خانواده‌های آنها، افزایش مهلت معرفی مشمولان فارغ‌التحصیل سال 98 را در دستور کار قرار داده و شرایطی را برای تسهیل شرکت در آزمون فراهم کرد که بحمدالله با برگزاری این آزمونها، شرایط اعزام به خدمت این عزیزان مهیا شده است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی افزود: از این رو تمام مشمولان فارغ‌التحصیل سال 98 که برای شرکت در آزمونهای سراسری کارشناسی ارشد و دکتری مهلت دریافت کرده‌اند، باید در اسرع وقت نسبت به معرفی خود برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی از طریق دفاتر پلیس 10+ اقدام کنند و پس از اخذ برگ آماده به خدمت به مرکز آموزش نیروهای مسلح اعزام شوند.

وی ادامه داد:‌ در صورت اعلام قبولی توسط سازمان سنجش برای ثبت‌نام در دانشگاه‌ها مشمولان غیرغایب از خدمت ترخیص و برای ادامه تحصیل مشکلی ندارند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولانی که نسبت به معرفی خود در زمان مقرر اقدام نکنند وارد غیبت شده و امکان ادامه تحصیل برای آنها فراهم نیست.

مهری تصریح کرد: مشمولان و خانواده‌های آنها برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن‌گویا به شماره 096480 یا کانال سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبار

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا