تصویر بنر
فرهنگی

شرکت بیش از ۷۰۰۰ نفر در جشنواره کتابخوانی رضوی در اردبیلپروانه رضا قلی‌زاده در گفت‌وگو با مهر، با بیان اینکه یازدهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی با هدف اشاعه سیره اهل بیت و ائمه معصومین علیه السلام و برگزار شده است، اظهار کرد: فراخوان این جشنواره با بنیاد ملی امام رضا (ع) و معاونت فرهنگ وزارت ارشاد اسلامی به مانند سال‌های گذشته ارائه شده است تا کتاب دوستان و علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی در این مسابقه شرکت نمایند.

وی با اشاره به اینکه بخش ویژه این جشنواره به موضوع آشنایی با زندگی صاحب الزمان و انتظار حضرت مهدی (عج) اختصاص یافته است افزود: در بخش کتابخوانی و داستان نویسی منابع و کتب مختلفی با موضوع مهدی (عج) قرار دارد و شرکت کنندگان با مطالعه این منابع در این بخش ویژه شرکت خواهند کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل از برگزاری الکترونیکی و مجازی خبر داد و گفت: به منظور حفظ سلامت شرکت کنندگان و رعایت این اقدام انجام گرفته و تمامی منابع و سوالات در سایت جشنواره قرار داده شده است.

رضا قلی زاده در ادامه به آدرس سایت جشنواره کتابخوانی رضوی جهت شرکت در این مسابقه اشاره کرد و ادامه داد: علاقمندان می‌توانند در دو بخش فردی و خانوادگی به سایت www.samakpl.ir مراجعه و پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری منابع مسابقه را دریافت و به سوالات مطرح شده در هر قسمت پاسخ دهند.

وی تصریح کرد: یازدهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی در سه رده ، نوجوان و بزرگسالان طراحی شده و متناسب با هر رده سنی منابع و سوالات در سایت قرار گرفته است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل به تشریح موضوعات جهت شرکت در هر بخش نیز جشنواره نیز پرداخت و گفت: علاقه مندان می‌توانند در بخش‌های کتاب خوانی، قصه گویی، سرایی،، داستان نویسی و چاپ و نشر شرکت نمایند.

رضا قلی زاده با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۲۱ هزار نفر در جشنواره کتاب خوانی رضوی شرکت کرده بودند افزود: فراخوان شرکت در این جشنواره از خرداد ماه صادر شده و تا آبان ماه ۱۴۰۰ نیز ادامه دارد و تاکنون بیش از ۷ هزار نفر از علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی در این جشنواره شرکت کردند.منبع:مهر

تصویر بنر تصویر بنر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

نوشته های مشابه

تصویر بنر
اسنپ
تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا