اخبار سربازی و نظام وظیفه

شرکت کنندگان آزمون‌های سال ۹۹ وضعیت خدمتی خود را مشخص کنندبه گزارش خبرگزاری همسونیوز، سردار تقی مهری در حاشیه مراسم اعزام مشمولان شهریورماه به مراکز آموزش نیروهای مسلح اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تاریخ اجرای آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری، با تعویق مواجه شد که در این راستا سازمان وظیفه عمومی ناجا با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح نیز به منظور کاهش دغدغه مشمولان و خانواده‌های آنان، افزایش مهلت معرفی مشمولان فارغ‌التحصیل سال ۱۳۹۸ را در دستور کار قرار داده و شرایطی را برای تسهیل شرکت در آزمون فراهم کرد که بحمدالله با برگزاری این آزمون‌ها، شرایط اعزام به خدمت این عزیزان مهیا شده است.

وی افزود: از این رو کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل سال ۱۳۹۸ که به جهت شرکت در آزمون‌های سراسری کارشناسی ارشد و دکتری مهلت دریافت کرده‌اند، می‌بایست در اسرع وقت نسبت به معرفی خود جهت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی از طریق دفاتر پلیس +۱۰ اقدام و پس از اخذ برگ آماده به خدمت به مرکز آموزش نیروهای مسلح اعزام شوند.

سردار مهری ادامه داد: در صورت اعلام قبولی از سوی سازمان سنجش جهت ثبت نام در دانشگاه‌ها مشمولان غیر غایب از خدمت ترخیص و برای ادامه تحصیل مشکلی ندارند.

وی خاطرنشان کرد: مشمولانی که نسبت به معرفی خود در زمان مقرر اقدام نکنند وارد غیبت شده و امکان ادامه تحصیل برای آنها فراهم نیست.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع:مهر

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبار

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا