اجتماعی

شهردار ورامین معرفی شد / یکصد روز کاری تعیین ردیف بودجه هدر رفتایسنا/تهران مراسم معارفه علیرضا مؤمنی جدید ورامین باحضور ؤولین شهرستان های دشت ورامین و مسؤولین استانی در سالن اجتماعات برگزار شد.

مراسم معارفه علیرضا مؤمنی شهردار جدید ورامین باحضور مسئولین شهرستان های دشت ورامین و مسؤولین استانی در سالن اجتماعات شهرداری ورامین برگزار شد.

محمد وصالپور رئیس شورای شهر ورامین در این مراسم اظهار کرد: پس از طرح ها و برنامه هایی که از سوی کاندیدای شورای شهر ارائه شد ، در آخر پس از دوبار انتخاب ، علیرضا مؤمنی با رای اعضای شورای شهر انتخاب شد که دیدیم با فراز و نشیب های فراوان و با پافشاری که بر انتخاب خودمان در شورای شهر داشتیم حکم شهردار ورامین از سوی صادر و امضا شد.

وی اه داد: در بلاتکلیفی انتخاب شهردار ورامین یکصد روز کاری تعیین ردیف بودجه هدر و سوخت رفت که مسببان آن در قیامت باید پاسخگو باشند.

رئیس شورای شهر ورامین افزود: در زمان دوران سرپرستی شهرداری ورامین اتفاقات خوبی توسط آقای داودی اد که اگر ایشان شهردار هم بود نمی توانست چنین اتفاقاتی را رقم بزند که این بسی جای تقدیر دارد.

وصالپور تصریح کرد: اگر قرار است ما مرکز استان باشیم باید زیر ساخت های یک استان را فراهم کنیم و اگر دوستان بنیاد ی را در اختیار ما قرار دهند آمادگی ساخت مجتمع کل را در ورامین داریم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا