اخبار سربازی و نظام وظیفه

شهیدی از دشت مغان فدای عزت و استقلال کشور شد


به گزارش خبرگزاری همسونیوز آیت الله سید حسن عاملی در پیامی ضمن تسلیت شهادت سرباز علی بیرامی به دست گروهک تروریستی پژاک، گفت: با نهایت تأسف و تحسر، دست شوم آمریکا دوباره از آستین گروهک ناپاک پژاک بیرون آمد و یکی از فرزندان رشید استان از خطه دشت مغان، فدای عزت، حشمت و استقلال کشور شد.

وی امنیت و آرامش کشور را مرهون دلاوری و رشادت جوانان ایثارگر ایران اسلامی دانست و گفت: جوانان این مرز و بوم با فداکاری و ایثار، جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و شبانه روز پاسدار و پاسبان حریم امنیت، ناموس و شرف ملت ایران اسلامی در مرزهای کشورمان هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در ادامه شهادت پر افتخار و مظلومانه سرباز سرافراز اسلام، شهید علی بیرامی، شهید عرصه امنیت و مرزبانی را به مردم شریف استان اردبیل، بالاخص اهالی شهیدپرور پارس آباد مغان و به ویژه خانواده معظم آن شهید سعید، فرماندهان و مرزبانان استان تبریک و تسلیت گفته و برای این شهید علو درجات از درگاه الهی مسالت کرد.

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل نیز در پیامی ضمن تسلیت و تبریک شهادت شهید سرباز علی بیرامی، برای آن شهید عزیز علو درجات و برای خانواده وی صبر جزیل از خداوند متعال مسالت کرد.

ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل نیز به نمایندگی از تشکیلات قضائی استان، شهادت پر افتخار و مظلومانه سرباز سرافراز اسلام، شهید علی بیرامی را تبریک و تسلیت گفته و علو درجات برای این شهید عرصه امنیت و مرزبانی مسئلت کرد.

منبع:مهر

پایان/ همسونیوز

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا